TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Škoda Enyaq Coupe RS iV izvēlas komfortu (+VIDEO)

Foto:
TV Autoziņas speciāli iAuto | 21.04.2022

100% elektriskais krosovers Škoda Enyaq iV. 2021. gadā tas pārsteidza ne tikai Eiropas, bet arī Latvijas elektromobiļu tirgu. Taču Mlada Boļeslavā nav laika dusēt uz lauriem - drīz pēc sportiskā Enyaq Sportline iznākšanas internetā sāka cirkulēt vēl dinamiskāka modeļa pirmās skices. Un te nu tas ir - jaunais Škoda Enyaq Coupe iV.

Līdzīgi tādiem auto kā Cayenne Coupe vai Volkswagen ID 5, kupeja tehniski ir identiska oriģinālam - tikai ar slīpu aizmuguri. Izlūkot, kas aiz tā visa slēpjas, Autoziņu filmēšanas grupa devās uz jaunā elektromobiļa pirmajiem testiem Itālijā.
Kā jau sporta versijai pienākas, tā būs dārgāka par oriģinālu. Toties jau standartā aprīkota ar panorāmas jumtu, dizaina komplektu virsbūves krāsā un lielākajām vilkmes baterijām. Un tas vēl nav viss. Coupe virsbūvē debitē pirmais 100% elektriskais RS divīzijas modelis Škodas vēsturē. Tas uzreiz jau saņem crystal face radiatora resti, virkni RS atribūtu un šo satriecošo mamba green krāsu. Aldis Zelmenis: "Iespējams, ka šis ir komfortablākais RS kāds jebkad bijis. Automobilis brauc pārliecinoši, bet pamatā stāsts ir pat komfortu. Nav mazās Fabia vai Octavia RS asuma. Te viss saistīts ar komfortu." Vairāk skaties TV Auto ziņu sižetā.