Vērienīgas sacensības un Biķernieku 50. jubileja jau šonedēļ
Jau šajā nedēļas nogalē, no 2. līdz 3. jūlijam Biķernieku trasē norisināsies vērienīgas motošosejas sacensības „Latvijas Balva 2016”, kas pulcēs ne vien Latvijas, bet arī Somijas, Polijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Igaunijas un Lietuvas meistarīgākos sportistus.
Pirmo reizi motošosejas sacensības Biķerniekos notika tālajā 1966. gadā, kad tika atklāta trases pirmā kārta – Meistarības aplis.
Taču jau šosestdien pēcpusdienā norisināsies „Zelta Mopēda” un Latvijas skuteru čempionāta sacensības motošosejā. Trasē dosies sporta retro motocikli, kā arī visas moderno sacīkšu motociklu klases, bet atsevišķā braucienā sacentīsies ielas motocikli. Biķerniekos tiks aizvadīts arī veterānu saiets – klātienē būs iespējams redzēt sportistus, kuri pirms 50. gadiem pirmie atklāja šo trasi.
Ņemot vērā pasākumā gaidāmos sportistus un jubilejas svinības, uz sporta bāzi laipni tiek gaidīts ikviens motosporta cienītājs, lai aizvadītu sportisku nedēļas nogali.

Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Vai drīkst turpināt braukt pa labo malējo joslu, ja joslā pa kreisi - vidējās joslas autovadītāji? (+ VIDEO)
- Valsts policijas rīcībā ir trīs transportlīdzekļi ar 360 grādu video sistēmu kamerām (+ VIDEO)
- Pirmo reizi vēsturē. Par Latvijas Gada auto kronēta Cupra Terramar (+ VIDEO)
- Daudzi to nezina, īpaši ierēdņi. Vai tiešām ir jābrauc ar maksimālo atļauto braukšanas ātrumu? (+ VIDEO)
- Diennakts laikā uz Latvijas ceļiem pieķerti astoņi dzērājšoferi (+ VIDEO)
- Ik gadu uz ielām aizdegas simtiem auto – kādi ir iemesli, un kā šādā situācijā rīkoties? (+ VIDEO)
- Labais piemērs – Jūrmalā atjauno maksimālo ātruma ierobežojumu 70 km/h uz Dzintaru gaisa pārvada (+ VIDEO)
- Vai atbalsti, ka ziemā tiek mainīts maksimālais atļautais braukšanas ātrums no 110 uz 90 km/h? (+ VIDEO)
- Trīs vienā jeb ar ko īpašs Audi A5 lādējamais hibrīds? (+ VIDEO)
- Svētku brīvdienās policija veiks masveida pārbaudes uz ceļiem (+ VIDEO)
