Motociklists ietriecas bērnu ratiņos, smagi savainojot zīdaini un pats ejot bojā
Kopumā pagājušajā nedēļā uz Latvijas autoceļiem gājuši bojā trīs cilvēki.
Pagājušajā diennaktī kāds motociklists ietriecās bērnu ratiņos, smagi savainojot zīdaini un pats ejot bojā, LETA uzzināja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Kopumā pagājušajā nedēļā uz Latvijas autoceļiem gājuši bojā trīs cilvēki.
Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūra LETA uzzināja, ka Rīgā, Stirnu ielā, 1975.gadā dzimis vīrietis, vadot motociklu BMW, pagaidām nenoskaidrotos apstākļos uzbrauca uz ietves, kur sadūrās ar bērnu ratiņiem un, turpinot kustību, ietriecās nožogojumā. Ceļu satiksmes negadījuma vietā no gūtajām traumām nomira motocikla vadītājs, savukārt 2014.gadā dzimušais bērns ar smagām traumām nogādāts slimnīcā reanimācijas nodaļā.
Jelgavā, Rīgas ielā, 1959.gadā dzimis vīrietis, vadot kravas automašīnu "Volvo FM", pēc riepas uzsprāgšanas netika galā ar transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa un ietriecās vairākos kokos. Autovadītājs no gūtajām traumām notikuma vietā nomira.
Apes novada Gaujienas pagastā 1972.gadā dzimis vīrietis ar motociklu nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokā. No gūtajām traumām motocikla vadītājs notikuma vietā nomira.
Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 67 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi cilvēki un trīs cilvēki gājuši bojā. Rīgas reģionā reģistrētas 28 avārijas, kurās cietuši astoņi cilvēki un viens cilvēks gājis bojā.
Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī aizturējuši sešus autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu. Rīgas reģionā aizturēts viens iereibis autovadītājs.
LASI VĒL
- Vai drīkst turpināt braukt pa labo malējo joslu, ja joslā pa kreisi - vidējās joslas autovadītāji? (+ VIDEO)
- Valsts policijas rīcībā ir trīs transportlīdzekļi ar 360 grādu video sistēmu kamerām (+ VIDEO)
- Pirmo reizi vēsturē. Par Latvijas Gada auto kronēta Cupra Terramar (+ VIDEO)
- Daudzi to nezina, īpaši ierēdņi. Vai tiešām ir jābrauc ar maksimālo atļauto braukšanas ātrumu? (+ VIDEO)
- Diennakts laikā uz Latvijas ceļiem pieķerti astoņi dzērājšoferi (+ VIDEO)
- Ik gadu uz ielām aizdegas simtiem auto – kādi ir iemesli, un kā šādā situācijā rīkoties? (+ VIDEO)
- Labais piemērs – Jūrmalā atjauno maksimālo ātruma ierobežojumu 70 km/h uz Dzintaru gaisa pārvada (+ VIDEO)
- Vai atbalsti, ka ziemā tiek mainīts maksimālais atļautais braukšanas ātrums no 110 uz 90 km/h? (+ VIDEO)
- Trīs vienā jeb ar ko īpašs Audi A5 lādējamais hibrīds? (+ VIDEO)
- Svētku brīvdienās policija veiks masveida pārbaudes uz ceļiem (+ VIDEO)
