Karro 15.vieta pasaules čempionāta kvalifikācijā

LETA | 03.05.2014

Latvijas motobraucējs Matīss Karro sestdien izcīnīja 15.vietu Nīderlandē notiekošā pasaules čempionāta motokrosā sestā posma kvalifikācijā prestižākajā MXGP klasē.

Kvalifikācijā uzvarēja slavenais itālis Antonio Kairoli, bet "Wilvo Forkrent KTM" komandu pārstāvošais Karro 12 apļu distancē viņam zaudēja minūti un 22 sekundes.

Tikmēr vēl viens latvietis Augusts Justs ("Latvia Husqvarna Racing") zaudēja vairāk nekā apli, paliekot 25.vietā 28 dalībnieku konkurencē.

Augusts Justs Foto: Ģirts Kehris

Savukārt MX2 klasē Roberts Justs ("Latvia Husqvarna Racing") ieņēma 23.vietu 33 sportistu konkurencē.

Kā ziņots, vēl tikai ceturtdien visi trīs latvieši piedalījās Superkausa pirmajā posmā Valmierā, kurā visos trijos braucienos pārliecinoši pārāks bija Karro.

Sacensības MXGP un MX2 klasēs risināsies svētdien.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc pieciem posmiem līderis ar 222 punktiem ir septiņkārtējais pasaules čempions Kairoli, Karro ar 54 punktiem ir 17.vietā, kamēr A.Justs ticis pie desmit punktiem un ir 25.pozīcijā.

Roberts Justs Foto: Motokross.lv

Tikmēr MX2 klases kopvērtējumā R.Justs ar 29 punktiem ieņem 21.vietu, kamēr vienā posmā startējušais Pauls Jonass ir četras pozīcijas zemāk ar deviņiem punktiem.

Sezona līdz septembrim risināsies 18 posmu garumā. Pēc sezonas septembra beigās Ķeguma trasē "Zelta zirgs" risināsies prestižais pasaules Nāciju kauss motokrosā.