Jonass: Nepieciešams vairāk laika pavadīt uz motocikla (+ video)

Iespaidīgais Paula Jonasa kritiena video.
Latviešu motokrosa braucējam Paulam Jonasam ar ātrumu viss ir kārtībā, taču nepieciešams vairāk laika pavadīt uz motocikla, norādīja pats sportists.
Jau vēstīts, ka svētdien Taizemē notikušajā pasaules čempionāta otrajā posmā MX2 klasē Jonass pirmajā braucienā piedzīvoja kritienu, taču spēja finišu sasniegt devītajā vietā, bet otrajā braucienā viņš ieņēma piekto pozīciju. Šo posmu divu braucienu summā latvietis noslēdza piektajā vietā.
"Šī man bija sarežģīta nedēļas nogale - visu laiku nedaudz neveicās. Sestdien kvalifikācijas sacensībās man bija problēmas ar īkšķi, kamēr sacensību pirmajā braucienā pirmajā aplī piedzīvoju lielu avāriju. Atkritu uz pašām beigām, taču bez priekšējo bremžu palīdzības man izdevās izcīnīt devīto vietu," savā "Facebook" lapā raksta Jonass. "Savukārt otrajā braucienā "izcēlu" startu, biju vadībā trīs apļus, taču atkritu uz piekto vietu."
"Ātruma man pietiek, tikai nepieciešams vairāk laika uz motocikla," pauda Jonass.
Kā zināms, sezonas pirmajā posmā Katarā Jonass ierindojās trešajā vietā. Tikmēr citam Latvijas motokrosa braucējam Robertam Justam no "HSF Logistics" komandas posms Taizemē bija pirmās pasaules čempionāta sacensības šosezon. Tajās viņš ierindojās 12.vietā.
Jonass pērn aizvadīja pirmo pilno sezonu pasaules čempionātā, līdz pat pēdējam posmam pretendējot uz uzvaru kopvērtējumā, beigās izcīnot MX2 klases pasaules vicečempiona titulu.
Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 100 punktiem ir Jonasa komandas biedrs "Red Bull KTM Factory Racing" vienībā Džefrijs Herlingss no Nīderlandes, 74 punkti ir britam Maksam Enstijam, kurš par četriem punktiem apsteidz krievu motosportistu Aleksandru Tonkovu. Jonass ar 68 punktiem ir ceturtais, bet Justs ar 19 punktiem ieņem 19.vietu.
Pasaules čempionātā šosezon paredzēti 18 posmi, no kuriem sestais 1.maijā risināsies Ķegumā, kur tiks aizvadīta Latvijas "Grand Prix" izcīņa.
LASI VĒL
- TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Unikālais Mercedes-Benz All Terrain dīzeļhibrīds (+ VIDEO)
- TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Kāds ir jaunais Škoda Kodiaq RS? (+ VIDEO)
- Ministrs uzdod pārtraukt līgumu slēgšanu par vēja parku attīstīšanu “Latvijas valsts mežu” zemēs (+ VIDEO)
- 500 km no Zilupes līdz Liepājai – divi vīri ar velosipēdiem šķērso Latviju (+ VIDEO)
- Eiropas tūres ietvaros popularizē Neste MY atjaunīgo degvielu (+ VIDEO)
- Jo trakāk, jo labāk - Lasvegasas Rat Rod šovs (+ VIDEO)
- BMW aiztraucas, Škoda nokrīt ritenis (+ VIDEO)
- Jānis Vanks salīdzina KIA Sorento un Hyundai Santa Fe (+ VIDEO)
- Ar ko atšķiras 400 un 800 voltu elektromobiļi? (+ VIDEO)
- Cik droša ir mūsu energoapgāde, un ko Latvija var mācīties no Ukrainas? (+ VIDEO)