Ducati īpašais Streetfighter V4 motocikls Lamborghini Huracan STO stilā (+ FOTO)

Foto: Lamborghini
iAuto | 04.09.2022

Šādi motocikli tiks izlaisti ierobežotā skaitā – 630 vienībās, kam jāpieskaita vēl 63 ekskluzīvāki, kas paredzēti tiem, kam patiešām pieder augstāk minētais Lamborghini varenauto.

Kopš pēdējā Ducati un Lamborghini sadarbības projekta pagājuši divi gadi, tādēļ laiks jaunam izaicinājumam. Jaunākā projekta pamatā ir Ducati Panigale V4 S, kas pārveidots par Ducati Streetfighter V4 Lamborghini atgādinot Huracan STO divriteņu variantu.

Lai abus transportlīdzekļus satuvinātu vēl vairāk, projekta autori izmantojuši ne tikai krāsas, bet arī materiālus, tādēļ motocikls ieguvis kaltus riteņus superauto stilā, bet Huracan STO stila oglekļa šķiedras aptecētāji ir izgatavoti no tā paša materiālu, kas izmantots varenauto virsbūvei, savukārt sēdeklis atgādina tos,  ko redzam Huracan STO.

Ekskluzīvajam motociklam ir Akrapovic titāna izplūdes sistēma ar oglekļa šķiedras apdari, Rizoma alumīnija aksesuāru komplekts, īpaša digitālā paneļa grafika, melnas Brembo bremzes un Ohlins piekares komponenti.

Pavisam tiks izgatavoti 630 motocikli Verde Citrea un Arancio Dac krāsu kombinācijā, savukārt vēl ekskluzīvākais Speciale Clienti variants tiks piedāvāts 63 Lamborghini Huracan STO īpašniekiem, kuri varēs pielāgot motociklus atbilstoši savu superauto stilam.

Tehniski Ducati Streetfighter V4 Lamborghini ir tas pats Ducati Panigale V4 S, kas aprīkots ar 1,1 litru 208 Zs jaudīgu motoru. Zināms, ka Ducati Streetfighter V4 Lamborghini piegādes sāksies aprīlī, taču cenu uz šo brīdi ražotājs neatklāj.

Foto: Lamborghini