Baltijas čempionāts kvadracikliem un blakusvāģiem gatavojas atklāt sezonu
26. jūnijā Lietuvā sezonu uzsāks 2016. gada Baltijas čempionāts kvadracikliem, ko papildinās Baltijas čempionāts blakusvāģiem, kā arī Baltijas Junioru čempionāts un Baltijas kausa izcīņa. Sacensības norisināsies trīs posmos – viens no tiem Viļakā jau 24.jūlijā.
Sportisti un motokrosa apmeklētāji laikus tiek aicināti iepazīties ar sacensību nolikumu, kas pieejams Motokross.lv mājas lapā, sadaļā dokumenti nolikumi gada nolikumi 2016. Pirmais, sezonas atklājošais posms norisināsies 26.jūnijā Lietuvā, „Crazy Ferma” trasē, pilsētā Vieve.
Otrais posms 24. jūlijā norisināsies Viļakas „Baltā Brieža” trasē, paralēli aizvadot Latvijas čempionātu blakusvāģiem un kvadracikliem. Savukārt trešais un noslēdzošais šīs sezonas posms 21.augustā tiks aizvadīts Igaunijā, Jogevā.
Šajās sacensībās startēs 13 dažādas motociklu klases – Q50, Q50 Juniori, Q70, Q100, Q200, Bērnu blakusvāģi, Kvadri Juniori, Kvadri dāmas, Kvadri iesācēji, Kvadri veterāni, Kvadri Hobby, Blakusvāģi un Blakusvāģi veterāni. Taču pirmajā posmā Lietuvā nestartēs Q50 Junioru,Q50,Q70,Q100 un Q200 klases. Noteikti jāpiebilst, ka Lietuvas posmā sacensības norisināsies jaunā trasē ar dabīgu reljefu, kas īpaši paredzēta kvadracikliem un blakusvāģiem.
Atgādinām, ka pērn, 2015.gadā Baltijas čempionāts arī norisinājās trīs posmos – pa vienam katrā Baltijas valstī. Taču sacensības aizvadīja tikai kvadraciklu klases.


Foto: mxphoto.lv
LASI VĒL
- Vai drīkst turpināt braukt pa labo malējo joslu, ja joslā pa kreisi - vidējās joslas autovadītāji? (+ VIDEO)
- Valsts policijas rīcībā ir trīs transportlīdzekļi ar 360 grādu video sistēmu kamerām (+ VIDEO)
- Pirmo reizi vēsturē. Par Latvijas Gada auto kronēta Cupra Terramar (+ VIDEO)
- Daudzi to nezina, īpaši ierēdņi. Vai tiešām ir jābrauc ar maksimālo atļauto braukšanas ātrumu? (+ VIDEO)
- Diennakts laikā uz Latvijas ceļiem pieķerti astoņi dzērājšoferi (+ VIDEO)
- Ik gadu uz ielām aizdegas simtiem auto – kādi ir iemesli, un kā šādā situācijā rīkoties? (+ VIDEO)
- Labais piemērs – Jūrmalā atjauno maksimālo ātruma ierobežojumu 70 km/h uz Dzintaru gaisa pārvada (+ VIDEO)
- Vai atbalsti, ka ziemā tiek mainīts maksimālais atļautais braukšanas ātrums no 110 uz 90 km/h? (+ VIDEO)
- Trīs vienā jeb ar ko īpašs Audi A5 lādējamais hibrīds? (+ VIDEO)
- Svētku brīvdienās policija veiks masveida pārbaudes uz ceļiem (+ VIDEO)
