15. Watergate regate gaida arī jūrasburātājus no Latvijas

"Watergate Regatta" ir lielākās Pērnavas jahtkluba regate. Tā ir dibināta 1998. gadā un ir garākā nonstop regate Igaunijā un visā Baltijā. To viennozīmīgi var saukt par izturības pārbaudi jūras burātājiem. Pērnavas jahtklubs aicina šajā regatē, kurai starts tiks dots 5. jūlijā, piedalīties arī jūrasburātājus no Latvijas.
"15. Watergate Regatta" 5. jūlijā starts tiks dots Pērnavas līcī un finišs tiks pieņemts Pērnavas upē, tieši iepretim Pērnavas jahtklubam. Regatē var piedalīties visas IMS cruiser / racer klases vienkorpusa jahtas ar derīgu IMS un ORC Club mērgrāmatu.
Jahtām ar ORC GPH 651,1 vai augstāku balli un LYS balli būs jāveic 160 jūras jūdzes gara distance. Jaktām ar ORC GPH 651 un mazāku balli būs jāveic 220 jūras jūdzes gara distance.
LASI VĒL
- Vasaras riepas kļūst vizuāli vienkāršākas un pārsvarā Extra Load versijā - bet kāpēc? (+ VIDEO)
- Smagā kravas vilcēja negadījums Jaunbērzes pagastā 10.04.2025. (+ VIDEO)
- BYD piesaka Eiropas tirgum savu luksusa zīmolu Denza (+ VIDEO)
- Vērts noskatīties - motociklistu nedienas (+ VIDEO)
- Izstāde Outdoor 2025 - tikšanās vieta motosezonas startam (+ VIDEO)
- Noslēdzies 24 stundu ātruma kontroles maratons (+ VIDEO)
- Indonēzijā BMW nogāžas no 12 m augsta nepabeigta tilta (+ VIDEO)
- Euro NCAP jaunākie testi: Eiropas auto labi, Ķīnas auto neatpaliek vai pat pārspēj (+ VIDEO)
- Noris Eiropas ceļu policijas tīkla “Roadpol” akcija (+ VIDEO)
- Velosipēdistu ģimenes un autovadītāja konflikts (+ VIDEO)