Vakar ceļu satiksmes negadījumā Vidzemē miris velosipēdists

Foto: iAuto.lv
Nozare.lv | 14.09.2021

Vakar ceļu satiksmes negadījumā Vidzemē dzīvību zaudējis velosipēdists, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 142 ceļu satiksmes negadījumi, 11 no kuriem bijuši arī cietušie. Apmēram puse jeb sešas šādas avārijas notikušas Rīgā, kur cietušo starpā vija arī viens gājējs un divi velosipēdisti. Pa diviem cietušajiem reģistrēti arī avārijās Latgalē un Kurzemē, savukārt Vidzemē traumas guvusi viena persona, bet vēl viens cilvēks gājis bojā.

Policijā skaidroja, ka traģiskais negadījums ar bojāgājušo noticis Smiltenes novada Launkalnes pagastā, uz autoceļa Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža, kur sadūrās automašīna "Volkswagen Crafter" un velosipēds. Policijā sākts kriminālprocess, tiek skaidroti negadījuma apstākļi.

Pirmdien valstī noformēti kopumā 406 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, aptuveni pusi pārkāpumu fiksējot Rīgā.

Par automobiļa vadīšanu dzērumā vakar sodīti deviņi šoferi, savukārt seši autovadītāji tikuši pie soda par agresīvu braukšanu. Tikmēr 146 transportlīdzekļu vadītāji sodīti ar atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Vēl vakar Latvijā reģistrēta viena laupīšana, kā arī viena zādzība no mājokļa. Tāpat garnadži nozaguši deviņus velosipēdus.

Foto: iAuto.lv