Treimanis apsteidz Štrombergu cīņā par Latvijas čempiona titulu

Finālā Treimanis vēlreiz bez uzvaras šajās sacensībās atstāja Štrombergu, kurš bija spiests samierināties ar otro vietu.
Edžus Treimanis sestdien Rubenē spēja apsteigt divkārtējo olimpisko čempionu Māri Štrombergu cīņā par Latvijas čempiona godu BMX riteņbraukšanā.
Vispirms Latvijas čempionāta dienas ievadā Treimanis bija labākais braucienos uz laiku, aiz sevis atstājot Rihardu Veidi un Elvi Puromu.
Pēcāk pirmajā priekšbraucienu sērijā savos braucienos uzvarēja Treimanis un Veide, kuri vēlāk to atkārtoja arī pārējās divās priekšbraucienu sērijās.
Finālā Treimanis vēlreiz bez uzvaras šajās sacensībās atstāja Štrombergu, kurš bija spiests samierināties ar otro vietu, bet Veide, kurš par Latvijas čempionu kļuva pērn, finišēja trešajā pozīcijā.
"Es esmu ļoti gandarīts. Šo uzvaru vērtīgāku padara tas, ka startēja arī Māris. Priekšbraucienos visi braucām nedaudz rezervētāk, bet finālā cīņa jau bija ļoti laba. Man bija trīs plāni, kā apsteigt Māri. Šoreiz realizējās otrais no tiem," Treimaņa teikto citē Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF). "Nākamais uzdevums ir sekmīgs starts Eiropas čempionātā, kur ceru aizvadīt labus braucienus."
Štrombergs Latvijas čempionāta sacensībās piedalījās pēc vairāku gadu pārtraukuma. Savas iepriekšējās oficiālās sacensības Latvijā viņš aizvadīja pērnā gada jūnija sākumā, kad Mežaparka trasē Rīgā risinājās Eiropas čempionāta (tagad - Eiropas līgas) posmi.
Tikmēr junioru konkurencē par valsts čempionu kļuva sacensību galvenais favorīts Kristens Krīgers.
Šīs bija pirmās oficiālās sacensības Rubenes trasē, kur ikdienā savus treniņus aizvada Latvijas vadošie elites grupas sportisti.
LASI VĒL
- Zina, ko ēduši - motociklisti triecas pārkāpjot ātrumu un gandrīz izraisa avāriju (+ VIDEO)
- Automazgātuve no Neste - atklāj pirmo Easy Wash - ar birstēm un tikai abonentiem! KAS BŪTU JĀZINA? (+ VIDEO)
- Mercedes-Benz 4x4 pieredzes diena trasē 333 (+ VIDEO)
- Policija: Lieldienu brīvdienās tiks rīkotas masveida pārbaudes transportlīdzekļu vadītājiem (+ VIDEO)
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.457 un 95benzīns 1.537 EUR - 16.04.2025 - tik zemas cenas sen nav bijušas (+ VIDEO)
- Vai man izdosies uzlabot 4,9 sekundi no 0 līdz 100 km/h ar Audi S5? Ražotājs sola 4.5 sekundes! (+ VIDEO)
- Nestum piekabi, nospied pogu. Pirmā tikšanās ar robotu - treileru vilcēju (+ VIDEO)
- Ko lielākie auto zīmoli rādīs autoizstādē aprīļa beigās? (+ VIDEO)
- Uzmanīgi ar kvadrātkodu - kādam nolūkam tas paredzēts un, vai to skenējot, var palikt bez naudas? (+ VIDEO)
- Veiklas kājas glābj no nāves - BMW gandrīz sabrauc māti un bērnu (+ VIDEO)