Rācenājam desmitā vieta Ķīnas velobrauciena otrajā posmā

Nozare.lv | 24.09.2013

Kristofers Rācenājs no otrdien izcīnīja 10.vietu daudzdienu velobrauciena "Tour of China II" otrajā posmā.

Latvijas riteņbraucējs Kristofers Rācenājs no "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" komandas otrdien izcīnīja desmito vietu daudzdienu velobrauciena "Tour of China II" (UCI kat.2.1) otrajā posmā.

Par 132 kilometrus garā posma uzvarētāju kļuva Aloizs Kankovskis no Čehijas ("Dukla Praha"), kurš finišēja pēc trim stundām sešām minūtēm un 43 sekundēm, savukārt Rācenājs finišēja 15 sportistu vadošajā grupā, kurai tika fiksēts tāds pats rezultāts kā uzvarētājam.

Cits "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" vienības braucējs Reinis Andrijanovs ieņēma 21.vietu minūti un 16 sekundes aiz uzvarētāja, bet Māris Bogdanovičs, Kaspars Serģis un Indulis Bekmanis finišēja trīs minūtes un 11 sekundes aiz čeha, ierindojoties attiecīgi 26., 57. un 103.vietā.

Kopumā posmu pabeidza 113 sportisti.

Kopvērtējumā pēc diviem posmiem līderis ir Vācijas sportists Daniels Klemme no "Leopard-Trek Continental" komandas, bet Rācenājs pakāpies uz septīto pozīciju astoņas sekundes aiz līdera. Andrijanovs pašlaik kopvērtējumā atrodas 24.vietā (+1:26 minūtes), bet Serģim, Bekmanim un Bogdanovičam attiecīgi 39., 66. un 73.pozīcija (visiem - +3:21 minūte).

Sacensības sešos posmos ilgs līdz 30.septembrim.

Kā zināms, aizvadītajā nedēļā noslēdzās "Tour of China I" velobrauciens, kur visaugstāk no Latvijas sportistiem finišēja Bogdanovičs, kopvērtējumā izcīnot 28.vietu.