Latvijas riteņbraucēji izcīna vietas labāko sešiniekā Ķīnas velobrauciena priekšpēdējā posmā

Foto: Reinis Adrijanovs "Tour of China I" 5.posmā | Unitymarathons.com
Nozare.lv | 19.09.2013

Daudzdienu velobrauciena "Tour of China I" priekšpēdējā posmā ceturtdien "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" komandu pārstāvošie Latvijas riteņbraucēji ieņēma vietas labāko sešiniekā.

Jau otro dienu pēc kārtas lielisku sniegumu daudzdienu velobrauciena "Tour of China I" (UCI kat.2.1) priekšpēdējā posmā ceturtdien nodemonstrēja "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" komandu pārstāvošie Latvijas riteņbraucēji, ieņemot vietas labāko sešiniekā.

Kā zināms, trešdien sacensību ceturtajā posmā Reinis Andrijanovs un Indulis Bekmanis bija attiecīgi sestajā un devītajā vietā.

Reinis Adrijanovs "Tour of China I" 5.posmā Foto: Unitymarathons.com

Savukārt ceturtdien sportistiem vajadzēja veikt nedaudz vairāk kā 124 kilometrus garu posmu, kurā par uzvarētāju tika kronēts kopvērtējuma līderis francūzis Benžamēns Žiro no "La Pomme Marseille" komandas, distanci veicot divās stundās, 56 minūtēs un 16 sekundēs.

Ar uzvarētāju lielajā grupā finišēja arī Andrijanovs, kuram ceturtā vieta, savukārt sestais bija vēl viens Latvijas sportists Māris Bogdanovičs. Tāpat lielajā grupā finišēja arī Kristofers Rācenājs, kuram 17.vieta, bet Bekmanis finišu sasniedza 35.pozīcijā.

Kopvērtējumā pēc pieciem posmiem līderis joprojām ir Žiro, bet Bogdanovičs atkāpies uz 14.vietu, zaudējot 26 sekundes. Savukārt 27 sekundes līderim zaudē Bekmanis, kuram 23.pozīcija, Andrijanovs atrodas 78.vietā astoņas minūtes un 57 sekundes aiz francūža, bet Rācenājs pakāpies par 13 pozīcijām un pašlaik ieņem 93.pozīcija 20 minūtes un astoņas sekundes nopakaļus līderim.

Kā zināms, trešdien no sacensībām izstājās Kaspars Serģis, kurš nespēja iekļauties sacensību laika limitā.

Šobrīd sacensības turpina 102 sportisti.

Sacensības noslēgsies piektdien, kad sportisti veiks 137 kilometrus garu grupas braucienu. Savukārt pēc tam no 23. līdz 30.septembrim risināsies "Tour of China II" velobrauciens.