Laiva, trīsritenis un kemperis vienā! – piedāvā latvieši (+ VIDEO)

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com
iAuto | 24.02.2022

Latvijas uzņēmums Zeltiņi piedāvā transportlīdzekli Z-Triton, kas apvieno laivu, trīsriteni un kemperi. Tas būs pieejams vienā vienīgā komplektācijā un maksās 14 500 eiro.

Šonedēļ vairāki pazīstami auto tematikas interneta resursi, piemēram, internacionālais Motor1.com vai krievu Motor.ru raksta par jaunumu no Latvijas, uzņēmuma Zeltiņi izstrādāto Z-Triton, kas piedāvā jaunu skatījumu uz tūrismam paredzētu transportlīdzekli.

Z-Triton ir aprīkots ar elektriskiem velosipēdu un laivu motoriem (abi 250 W), kā arī saules paneļiem un litija jonu akumulatoru, ar kura resursiem pietiek 50 kilometriem uz sauszemes un 20 kilometriem uz ūdens. Protams, distanci var pagarināt minot pedāļus.

Transportlīdzeklis ir paredzēts divu cilvēku ceļošanai un nakšņošanai. Viņu vajadzībām komplektācijā iekļauts saliekams virtuves galds, klimata iekārta, USB uzlāde, kā arī GPS modulis un audio sistēma. Transformēšana braukšanai pa ūdeni ir vienkārša un aizņem aptuveni 5 minūtes, bet, ja akumulators iztukšosies, nav jābaidās – airi ir komplektā.

Z-Triton veidots, cik vien iespējams viegls, turklāt ar atsauci uz zaļo vidi. Tā transportlīdzekļa korpuss izgatavots no bioplastmasas un organiskās stikla šķiedras ar poliesteru no pārstrādātām PET pudelēm.

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com