Andrijanovam un Bekmanim vietas Ķīnas velobrauciena posma labāko desmitniekā

Nozare.lv | 18.09.2013

Daudzdienu velobrauciena "Tour of China I" 4.posmā trešdien Latvijas riteņbraucēji Reinis Andrijanovs un Indulis Bekmanis ierindojās labāko desmitniekā.

Lielisku sniegumu daudzdienu velobrauciena "Tour of China I" (UCI kat.2.1) ceturtajā posmā trešdien nodemonstrēja "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" komandu pārstāvošie Latvijas riteņbraucēji Reinis Andrijanovs un Indulis Bekmanis, ieņemot vietas labāko desmitniekā.

Par 101 kilometru garā posma uzvarētāju kļuva ukrainis Maksims Averins no "Atlas Personal-Jakroo" komandas, kurš finišēja pēc divām stundām un 31 minūtes. Tikmēr Andrijanovs un Bekmanis finišu sasniedza lielajā grupā ar uzvarētājam identisku laiku, ieņemot attiecīgi sesto un devīto vietu.

Lielajā grupā finišēja vēl viens "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" komandas pārstāvis Māris Bogdanovičs, kuram 27.pozīcija, bet Kristofers Rācenājs ieņēma 100.pozīciju 11 minūtes un 16 sekundes aiz uzvarētāja.

Tikmēr laika limitā iekļauties nespēja Kaspars Serģis, tādējādi izstājoties no sacensībām, kuras pašlaik turpina 111 sportisti.

Kopvērtējumā pēc četriem posmiem līderis joprojām ir francūzis Benžamēns Žiro no "La Pomme Marseille" komandas, bet Bogdanovičs atkāpies uz 13.vietu, zaudējot 16 sekundes. Savukārt 17 sekundes līderim zaudē Bekmanis, kuram 23.pozīcija, Andrijanovs atrodas 81.vietā astoņas minūtes un 51 sekundi aiz francūža, bet Rācenājam pašlaik 106.pozīcija 19 minūtes un 58 sekundes nopakaļus līderim.

Turpinājumā līdz piektdienai sacensībās gaidāmi vēl divi grupas braucienu posmi. Savukārt pēc tam no 23. līdz 30.septembrim risināsies "Tour of China II" velobrauciens.