Andrijanovam 15.vieta Ķīnas velobrauciena posmā

Nozare.lv | 28.09.2013

Latvijas riteņbraucējs Reinis Andrijanovs sestdien ieņēma 15.vietu daudzdienu velobrauciena "Tour of China II" piektajā posmā.

Latvijas riteņbraucējs Reinis Andrijanovs no "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" komandas sestdien ieņēma 15.vietu daudzdienu velobrauciena "Tour of China II" (UCI kat.2.1) piektajā posmā.

Par 134 kilometrus garā posma uzvarētāju kļuva vācietis Daniels Klemme no "Leopard - Trek Continental" komandas, kuram šī bija otrā uzvara kādā no šo sacensību posmiem.

Uzvarētājs distanci pabeidza divās stundās, 52 minūtēs un 23 sekundēs, bet Andrijanovs finišēja lielajā grupā, kurai tika fiksēts ar uzvarētāju identisks laiks.

Kā zināms, dienu iepriekš Andrijanovs posmā ieņēma augsto septīto vietu.

Lielajā grupā finišēja arī pārējie "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" komandas pārstāvji - Kristofers Rācenājs, kuram 27.vieta, Indulis Bekmanis, kuram 34.pozīcija, Māris Bogdanovičs, kurš ieņēma 53.vietu, un Kaspars Serģis, kuram 68.pozīcija.

Kopumā lielajā grupā finišēja 106 no 111 sacensību dalībniekiem.

Kopvērtējumā pēc pieciem posmiem līderis joprojām ir Aloizs Kankovskis no Čehijas ("Dukla Praha"), bet Rācenājs saglabājis septīto pozīciju 31 sekundi aiz līdera. Andrijanovs pašlaik kopvērtējumā atrodas 22.vietā (+1.49 minūtes), bet Serģim, Bogdanovičam un Bekmanim attiecīgi 54., 56. un 58.pozīcija (visiem - +3.44 minūtes).

Pirmdien norisināsies sacensību pēdējais - sestais - posms.

Kā zināms, aizvadītajā nedēļā noslēdzās "Tour of China I" velobrauciens, kur pirmais no Latvijas sportistiem finišēja Bogdanovičs, kopvērtējumā izcīnot 28.vietu.