TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Pirmais brauciens ar Dacia Bigster(+ VIDEO)

Atšķirībā no pazīstamā Duster jaunais Bigster vismaz izmēros var sacensties ar kompaktklases krosoveriem kā Nissan Qashqai un Hyundai Tucson. Tas ir par 23 cm garāks nekā Duster, bagāžnieks ir 667 litri.
TV Autoziņas filmēšanas komanda aizbrauca uz Dienvidfranciju un pārbaudīja, vietas jaunajā Bigster ir patiešām krietni vairāk, tostarp arī salonā. Kopējās sajūtas ir līdzīgas kā Dusterā, jo vadības ierīces un apdare ir identiskas. Tas pats sakāms par multimēdiju iekārtām, ekrāniem un vadības ierīcēm. Bet galvenais Bigster pienesums ir vairāk telpas.
Informācija Dacia pašmāju dīlera Mūsa Motors Rīga mājaslapā liecina, ka Bigster sākuma cena ir 22 890 eiro. Pieejamākais pilnpiedziņas Duster maksās nedaudz virs 26 000 eiro, bet priekšpiedziņas hibrīds ar 155 zirgspēkiem - 27 590 eiro. Pirmais brauciens ar jauno Bigster aprādīja, ka hibrīds ir ne vien jaudīgs, bet arī reāli ekonomisks - 5,2 l/100 km, kas nav tālu no Dacia solītā 4,9 l/100 km. Vairāk skaties TV Autoziņu sižetā.

LASI VĒL
- Automazgātuve no Neste - atklāj pirmo Easy Wash - ar birstēm un tikai abonentiem! KAS BŪTU JĀZINA? (+ VIDEO)
- Mercedes-Benz 4x4 pieredzes diena trasē 333 (+ VIDEO)
- Policija: Lieldienu brīvdienās tiks rīkotas masveida pārbaudes transportlīdzekļu vadītājiem (+ VIDEO)
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.457 un 95benzīns 1.537 EUR - 16.04.2025 - tik zemas cenas sen nav bijušas (+ VIDEO)
- Vai man izdosies uzlabot 4,9 sekundi no 0 līdz 100 km/h ar Audi S5? Ražotājs sola 4.5 sekundes! (+ VIDEO)
- Nestum piekabi, nospied pogu. Pirmā tikšanās ar robotu - treileru vilcēju (+ VIDEO)
- Ko lielākie auto zīmoli rādīs autoizstādē aprīļa beigās? (+ VIDEO)
- Uzmanīgi ar kvadrātkodu - kādam nolūkam tas paredzēts un, vai to skenējot, var palikt bez naudas? (+ VIDEO)
- Veiklas kājas glābj no nāves - BMW gandrīz sabrauc māti un bērnu (+ VIDEO)
- Tērbatas ielā iesēdies brauktuves segums; cēlonis joprojām neskaidrs (+ VIDEO)