TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Izmēģinām jauno Toyota C-HR hibrīdu (+VIDEO)

Lai gan jaunais Toyota C-HR ražots uz iepriekšējā, 2016. gada modeļa bāzes, tas izskatās pēc pilnībā jauna modeļa. Tam ir izmainīts dizains, aprīkojums, to pirmo reizi varēs nopirkt ne tikai kā pašuzlādes, bet arī lādējamo hibrīdu, un to pat ražos citur - ne vairs Japānā, bet gan Turcijā, tuvāk lielākajiem tirgiem.
TV Autoziņas veica izmēģinājuma braucienu ballīšu salā Ivisā. C-HR tagad ražots uz jaunās Toyota platformas un apgādāts ar jau piektās paaudzes hibrīdsistēmu. Cena ir pieaugusi, ar 1,8 l hibrīdu krosovers maksās sākot ar 32 900 eiro. Lādējamais hibrīds būs daudz dārgāks, un mūs sasniegs tikai 2024. gada maijā. C-HR būs četras aprīkojuma pakāpes no Active līdz GR Sport. Sākumā būs arī ir piektā jeb Premiere Editions. Arī jaunais hibrīds izceļas ar zemu degvielas patēriņu - testā tas bija 5,3 l/100 km. Lai gan šajā krosoveru klasē pilnpiedziņa ir retums, Toyota piedāvās elektrisku visu riteņu piedziņu arī modernizētajā C-HR. Ilmārs Līkums, žurnāla WhatCar? Latvija galvenais redaktors: “Būs interesanti, kā tā uzvedīsies mūsu apstākļos, kad ir sniegs un ledus.” Līdztekus ārējam dizainam Toyota piestrādājusi pie centrālā ekrāna un atpakaļskata kameras izšķirtspējas. Salonā ir daudz fizisku pogu. Bagāžnieks ir lielāks, nekā sola kupejveidīgais dizains. Aizmugurē, kur pirmajā C-HR bija visai klaustrofobiska sajūta, palielināti durvju stiklu izmēri un ieviests garš panorāmas jumts. Līdzi dizaina progresam pieaudzis arī Toyota C-HR disku izmērs. Mazākais nu ir 17 collas, bet lielākais - jau visas 20”. Vairāk skaties TV Autoziņu sižetā.

LASI VĒL
- Sadursme: kuru vainot? (+ VIDEO)
- Kas notverts, tas bez izredzēm (+ VIDEO)
- Kas jādara ja pretī brauc operatīvais transports ar iedegtu zilu un sarkanu bākuguni, skaņas signālu (+ VIDEO)
- Ķīniešu krosovers ar cenu un attieksmi. Izmēģinām jauno MG ZS (+ VIDEO)
- Stāvvieta pārtop par auto festivālu: testa braucieni, veiklības sacensības un tūkstoš zirgspēku drifts - aizvadīta izstāde “Pielaiko savu auto!” (+ VIDEO)
- Zog mazāk, bet autozagļi par dārzniekiem nav kļuvuši(+ VIDEO)
- TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: KIA Sportage pret KIA Sportage.Vērtē Jānis Vanks(+ VIDEO)
- Iebraucot Rīgā no Ķekavas puses jārēķinās ar ceļu remontu un sastrēgumiem (+ VIDEO)
- Apdzinējs aizkūleņo grāvī (+ VIDEO)
- Kāds būs jaunais Volkswagen T-Roc? Pirmā iepazīšanās Minhenē (+ VIDEO)