TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Citroen e-C3 ir gatavs konkurēt ar Ora 03 (+ VIDEO)
Foto:
TV Autoziņas speciāli iAuto | 20.06.2024
Citroen C3 jaunajā modeļu paaudzē kļuvis par krosoveru, ir pieejams elektrisks un tiek ražots Slovākijā. Pirmais TV Autoziņu brauciens ar C3 un e-C3 Austrijā demonstrē modeļa potenciālu un sniedz ieskatu cenu politikā.
Citroen C3 ražots uz Stellantis koncerna jaunās Smart Car platformas, kas ļauj būtiski optimizēt ražošanas procesus un samazināt pašizmaksu. Attiecīgi samazinās arī automašīnas cena - sākot ar 15 000 eiro par benzīna modeli un sākot ar 23 200 eiro par elektrisko e-C3. Latvijā tas varētu izrādīties nedaudz dārgāks, ap 25 000 eiro, tātad tiešā konkurencē ar GWM Ora 03. Vairāk skaties TV autoziņu sižetā.

LASI VĒL
- Uzlabotajā krustojumā pie Spice-Depo ir arī jauns un nebijis sastrēgums, kurš nedrīkstētu būt 4.DAĻA (+ VIDEO)
- Autoceļu lietošanas nodevas kravas transportam no janvāra vēl nepaaugstinās (+ VIDEO)
- Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)
- Rīt TV un interneta tiešraidē paziņos Latvijas Gada auto 2026 uzvarētājus, atklāti finālistu auto nominācijās (+ VIDEO)
- Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO)
- Notverts Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš uz auto uzlīmēja simbolu “Z” burta formā (+ VIDEO)
- Dzērājšoferim konfiscētu "Ferrari" izsolē pārdod par 176 tūkstošiem eiro (+ VIDEO)
- Šoreiz par degvielas uzpildes ātrumu - 800 kilometriem pietiek ar 1,5 minūti (+ VIDEO)
- Tuvojas elektrisks Volkswagen T Cross (+ VIDEO)
- TV Auto ziņas dosies ziemas labdarības reisā (+ VIDEO)
