Vēberam par vizināšanos uz Alonso formulas piespriests 10 starta vietu sods (+ video)

Markam Vēberam par vizināšanos uz Fernando Alonso formulas pēc Singapūras GP finiša piespriests desmit starta vietu sods.
„Red Bull” F1 komandas pilotam Markam Vēberam par vizināšanos uz Fernando Alonso („Ferrari”) formulas pēc Singapūras Lielās balvas izcīņas finiša piespriests desmit starta vietu sods, vēsta oficiālā F1 mājaslapa.

Marks Vēbers uz Fernando Alonso formulas Foto: formula1.com
Vēbers sacensību pēdējā aplī bija spiests izstāties tehnisku iemeslu dēļ, un pēc finiša trasē apturēja Alonso, kurš viņu nogādāja boksos.
Sacensību tiesneši abiem pilotiem izteica rājienu – Vēberam par iziešanu uz trases bez tiesnešu atļaujas, bet Alonso – par citiem sacensību dalībniekiem bīstamas situācijas radīšanu – tomēr austrāliešu pilotam tas bija jau trešais rājiens šajā sezonā, līdz ar to nākamajās sacensībās Vēbers startēs desmit vietas zemāk par kvalifikācijā uzrādīto rezultātu.
Brīdinājums izteikts arī „Lotus” komandai, jo viens no formulu apkalpojošā personāla Romēna Grožāna boksu apmeklējuma laikā nebija uzvilcis ķiveri.
Nākamais F1 posms notiks 6.oktobrī Korejā.
LASI VĒL
- Aizturot pārkāpēju, policija Lielbritānijā spiesta izmantot bīstamu paņēmienu (+ VIDEO)
- Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests svin 160 jubileju (+ VIDEO)
- TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Izmēģinām jauno VW Transporter PanAmericana (+ VIDEO)
- Kāpēc elektromobilim nepieciešams siltumsūknis? (+ VIDEO)
- TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Unikālais Mercedes-Benz All Terrain dīzeļhibrīds (+ VIDEO)
- TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Kāds ir jaunais Škoda Kodiaq RS? (+ VIDEO)
- Ministrs uzdod pārtraukt līgumu slēgšanu par vēja parku attīstīšanu “Latvijas valsts mežu” zemēs (+ VIDEO)
- 500 km no Zilupes līdz Liepājai – divi vīri ar velosipēdiem šķērso Latviju (+ VIDEO)
- Eiropas tūres ietvaros popularizē Neste MY atjaunīgo degvielu (+ VIDEO)
- Jo trakāk, jo labāk - Lasvegasas Rat Rod šovs (+ VIDEO)