Sordo sanikno izstāšanās māju rallijā (+ video)
Piedāvājam noskatīties video ar spāņu rallija braucēja Danija Sordo („Citroen”) izstāšanās brīdi pasaules rallija čempionāta priekšpēdējā posmā Spānijā. Sordo ir patiesi dusmīgs.
Jau ziņots, ka dramatiskā cīņā uzvaru pasaules rallija čempionāta priekšpēdējā posmā Spānijas rallijā izcīnīja šā gada čempions Sebastjans Ožērs („Volkswagen”).
Savukārt Sordo, visas trīs dienas turējies maksimums dažu sekunžu atstatumā no sacensību līderiem, taču priekšpēdējā ātrumposmā „pret kaut ko atsitās”, salauza balstiekārtu un vēlāk bija spiests izstāties.
Kā sestdienas vakarā sociālajā tīklā „Twitter” paziņoja Sordo, rallija pēdējās dienas ātrumposmos viņš dosies ar sasmērētām maizītēm – ja nāksies izstāties, vismaz būs pikniks. Pēc rallija otrās dienas viņš atradās 2.vietā un Latvalam zaudēja tikai 1,6 sekundes.
LASI VĒL
- Kas ir MP Korado Supermaxi no 1 750 EUR par 49 cm3, 2,68ZS un 68 kg (+ VIDEO)
- Kas ir Voge DS900X cena 9 490 EUR par 895 cm3, 93,8 ZS un 238 kg (+ VIDEO)
- Audi Nuvolari superauto, ko izgatavos tikai 499 eksemplāros (+ VIDEO)
- Pie Berģu Mūzikas un mākslas skolas pēc izkāpšanas no autobusa notriekts bērns (+ VIDEO)
- Vīrietis ar bērnu uz kvadracikla bēg no policijas Bauskā (+ VIDEO)
- Vispirms bija cena. Ko par savām automašīnām saka MG īpašnieki (+ VIDEO)
- Elektrisku vai pa pusei? Pirmais brauciens ar jauno Lexus ES (+ VIDEO)
- Kas ir Ducati Panigale V2 no 20 870 EUR par 900 cm3, 120 ZS, 176 kg (+ VIDEO)
- Pēc 25 gadu prombūtnes atgriežas Honda Prelude kupeja (+ VIDEO)
- Kas ir Ducati Desmo 450 MX no 13 990 EUR par 450 cm3, 63,5 ZS, 104.8 kg (+ VIDEO)
