Singapūras GP treniņbraucienos ātrāko laiku uzrāda Fetels
Singapūras GP sestdienas treniņbraucienos ātrāko laiku uzrādījis Sebastjans Fetels, kuram piektdienas labāko laiku izdevās pārspēt vēl par 0,07 sekundēm.
Singapūras lielās balvas sestdienas brīvajos treniņbraucienos ātrāko laiku uzrādījis „Red Bull” pilots Sebastjans Fetels, kuram piektdienas labāko laiku izdevās pārspēt vēl par septiņām sekundes simtdaļām.

Foto: lotusf1team.com
Otrajā vietā sestdienas treniņbraucienos ierindojās Romēns Grožāns („Lotus”), kurš no Fetela atpalika 0,191 sekundes. Daudz lēnāks jau bija Niko Rosbergs („Mercedes”), Marks Vēbers („Red Bull”) un Luiss Hamiltons („Mercedes”), kuri no līdera atpalika 0,57 līdz 0,75 sekundes.
Jāpiebilst, ka Grožānam un Rosbergam izdevās uzrādīt ātrāku apļa laiku nekā piektdienas otram ātrākajam braucējam Vēberam, un tas ļauj cerēt, ka Singapūrā ja ne izvērtīsies aizraujoša cīņa par pirmo vietu, tad par vietu uz goda pjedestāla – noteikti.
Sesto ātrāko laiku sestdienas rītā uzrādīja „Ferrari” līderis Fernando Alonso, no Fetela atpaliekot jau vairāk nekā sekundi. Vienlaikus, Alonso savu apļa laiku šodien izdevies uzlabot par 0,4 sekundēm.
„Ferrari” boss Stefano Domenikali paziņoja, ka pēc Singapūras lielās balvas izcīņas komanda izvērtēs, cik daudz enerģijas veltīt šīs sezonas formulas uzlabojumiem – uz šo sacensību „Ferrari” sagatavojuši jaunus priekšējos un aizmugurējos antispārnus, kā arī aizmugurējo difuzoru, tomēr Fernando Alonso piektdien vienalga katrā aplī līderiem zaudēja pusotru sekundi.
Sestdienas brīvajos treniņbraucienos „Ferrari” piloti jau ziņoja par uzlabojumiem formulas uzvedībā, tomēr komanda joprojām turpināja strādāt pie saķeres uzlabošanas.
Kļūdīties turpināja „Williams” pilots Pastors Maldonado, tomēr sestdienas brīvajos treniņbraucienos, atšķirībā no piektdienas, savu formulu tomēr neapskādēja.
Plkst.16 pēc Latvijas laika Singapūrā sāksies kvalifikācijas braucieni.
LASI VĒL
- Autoceļu lietošanas nodevas kravas transportam no janvāra vēl nepaaugstinās (+ VIDEO)
- Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)
- Rīt TV un interneta tiešraidē paziņos Latvijas Gada auto 2026 uzvarētājus, atklāti finālistu auto nominācijās (+ VIDEO)
- Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO)
- Notverts Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš uz auto uzlīmēja simbolu “Z” burta formā (+ VIDEO)
- Dzērājšoferim konfiscētu "Ferrari" izsolē pārdod par 176 tūkstošiem eiro (+ VIDEO)
- Šoreiz par degvielas uzpildes ātrumu - 800 kilometriem pietiek ar 1,5 minūti (+ VIDEO)
- Tuvojas elektrisks Volkswagen T Cross (+ VIDEO)
- TV Auto ziņas dosies ziemas labdarības reisā (+ VIDEO)
- Lai samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem, EK plāno sākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu (+ VIDEO)
