Sesks otrais rallija “Sarma” kopvērtējumā, LRC3 ieskaitē - pārliecinošs līderis '(+ FOTO)

Foto: Publicitātes attēls
LMT | 12.02.2023

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) atbalstītā rallija ekipāža Mārtiņš Sesks/ Renārs Francis 11.februārī aizvadīja 2023.gada sezonas pirmās sacensības. Rallija “Sarma” kopvērtējumā sportisti ierindojās otrajā vietā, bet LRC3 ieskaitē bija stabili līderi.

Sniegotajos un strauji kūstošajos Gulbenes ceļos Seska pilotētā ekipāža startēja ar pirmo numuru Proracing Rally Team sagatavotajā ”Škoda Fabia R4” un nodarbojās ar ceļa tīrīšanu sekotājiem. Pēc pirmajiem trim ātrumposmiem Sesks izvirzījās pārliecinošā vadībā LRC3 ieskaitē un bija trešais kopvērtējumā aiz jaudas ziņā pārākajiem LRC5 ieskaites Mitsubishi Lancer Evo, ko pilotēja Korge un Blūms. Pēc uzvaras ceturtajā ātrumposma, piektajā gadījās pieļaut kļūdu un izslīdēt.  Sesto, noslēdzošo ātrumposmu Sesks pabeidza otrajā  pozīcijā.

Mārtiņš Sesks: ”Šī bija treniņam un sezonas sākumam ļoti noderīga pieredze. Bija sarežģīti un interesanti. Apstākļi tādi, kādus negaidījām- īsts pavasara rallijs, kārtīgs atkusnis, ļoti mainīgi apstākļi. Ja pēc servisa likās, ka segums ir skaidrs, tad braucot SS5 kārtīgi sagriezāmies un sapratām, ka viss vēl vairāk kūst vaļā un ir vēl slidenāks. Kolīdz pat nedaudz novirzījāmies no ideālās trajektorijas, tā rezultāts cieta”.

No sacensību kopvērtējumā izcīntītās trešās vietas Seska/ Franča ekipāža pakāpās uz otro, kad sacensību noslēgumā tiesneši tehnisku neatbilstību dēļ diskvalificēja Emīla Blūma/  Ralfa Lipstoka ekipāžu. Pie uzvaras Latvijas rallija čempionāta sezonas atklāšanas posmā tika Timmu Korge/ Arro Vahtra no Igaunijas.

Foto: Publicitātes attēls