Reinis Nitišs svētdien uz starta Baltijas autošosejas noslēguma sacīkstēs Biķernieku trasē
Rīt debiju autošosejā piedzīvos pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieks Reinis Nitišs. Šīs būs vienīgās sacīkstes šogad, kuras pasaules RX septītās kopvērtējuma vietas īpašnieks aizvadīs Latvijā un lieliska iespēja faniem satikt sportistu klātienē.
Rīt, 27. septembrī, Biķernieku trasē norisināsies Baltijas autošosejas sezonas noslēguma sacensības, kurās debiju autošosejā piedzīvos pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieks Reinis Nitišs. Šīs būs vienīgās sacīkstes šogad, kuras pasaules RX septītās kopvērtējuma vietas īpašnieks aizvadīs Latvijā un lieliska iespēja faniem satikt sportistu klātienē.
Reinis Nitišs stāsies uz starta "Kumho Challenge Super 1600" klasē ar "Ford Fiesta R2" automašīnu, ar kuru uzvaru iepriekšējā autošosejas posmā izcīnīja vecmeistars Ģirts Krūmanis.

Reinis Nitišs svētdien brauks ar šo auto Foto: Publicitātes attēls
Reinis Nitišs uz starta stāsies kopā ar “Super 1600” un “Nacionālās” klases dalībniekiem, kopā uz starta abās klasēs vienlaikus izies 18 automašīnas. ”Super 1600” klasē kopā ar Nitišu startēs 7 sportisti, tajā skaitā arī jau Baltijas čempiona titulu ieguvušais Kristaps Mietulis.
“Viss sanāca ļoti negaidīti. Izlasot, ka Beatei Klipai nav iespējas startēt, piedāvājos braukt viņas vietā un beigās nonāca līdz tam, ka rīt pirmo reizi braukšu autošosejas sacīkstēs. Par to paldies SRT komandai! Es nekad dzīvē neesmu braucis Biķernieku trasē un šosejā esmu aizvadījis tikai vienus treniņus, kas bija Spānijā. Katrā ziņā – protams, ka gribas nostartēt pēc iespējas labāk – centīšos sastādīt konkurenci. Gribu izbaudīt braucienus un gūt pozitīvas emocijas!” par negaidīto iespēju stāsta Reinis Nitišs.
Kopumā svētdien Biķerniekos noslēguma posmā piedalīsies ap 100 sportisti un 60 automašīnas no 5 valstīm.
Ieejas biļetes uz pasākumu nopērkamas www.bilesuserviss.lv vai arī svētdien uz vietas Biķernieku trasē. Bērniem līdz 12 gadu vecumam, invalīdiem un pensionāriem ieeja ir bez maksas.
Baltijas autošosejas noslēguma programma 27. septembris:
Iesildīšanās braucieni:
09:00 - 09:15 Baltic Touring Cars + LNRT (Open class)
09:20 - 09:35 KUMHO Challenge Super 1600 un Nacionālā klase
09:40 - 09:55 4H izturības čempionāta dalībnieki
10:00 - 10:15 Lietuvas nacionālā čempionāta dalībnieki (A2000, B2000, A3000, RWD)
Sacīkšu braucieni:
10:30 - 10:55 Baltic Touring Cars + LNRT (Open class) 1. brauciens
11:05 - 11:30 KUMHO Challenge Super 1600 un Nacionālā klase 1. brauciens
12:15 - 16:15 4H Baltijas izturības čempionāts noslēdzošais posms
16:30 - 16:55 Lietuvas nacionālā čempionāta dalībnieki (A2000, B2000, A3000, RWD) 2. brauciens
17:05 - 17:30 Baltic Touring Cars + LNRT (Open class) 2. brauciens
17:40 - 18:05 KUMHO Challenge Super 1600 un Nacionālā klase 2. brauciens
Baltijas autošosejas čempionāta oficiālais auto no “Autobrava”. Mediju partneri - Delfi.lv, iAuto.lv un Latauto.lv.

Reinis Nitišs Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Svētku brīvdienās policija veiks masveida pārbaudes uz ceļiem (+ VIDEO)
- Kur ir mana laiva? Braucam ar KGM elektrisko pikapu (+ VIDEO)
- Gribi braukt “pa lēto” – izvēlies Dacia
- Jaunais BMW iX3 spēs nobraukt vairāk par 800 km(+ VIDEO)
- Uzlabotajā krustojumā pie Spice-Depo ir arī jauns un nebijis sastrēgums, kurš nedrīkstētu būt 4.DAĻA (+ VIDEO)
- Autoceļu lietošanas nodevas kravas transportam no janvāra vēl nepaaugstinās (+ VIDEO)
- Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)
- Rīt TV un interneta tiešraidē paziņos Latvijas Gada auto 2026 uzvarētājus, atklāti finālistu auto nominācijās (+ VIDEO)
- Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO)
- Notverts Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš uz auto uzlīmēja simbolu “Z” burta formā (+ VIDEO)
