Rallijkrosa braucējs Edijs Ošs atklāj savus sezonas plānus un prezentē auto jaunās krāsās (+ VIDEO)

Foto:
Gatis Smūdzis | 03.05.2023

Pagājušajā nedēļā, Verte Auto salonā rallijkrosa braucējs Edijs Ošs atklāja savus šīs sezonas plānus kā arī prezentēja Škoda Fabia SuperCar jaunās krāsās. Pasākumā piedalījās arī Škoda Latvija mārketinga vadītājs Gatis Smudzis.

Šī būs jau trešā sezona kopš Edijs Ošs startē ar Škoda Fabia SuperCar. Aizadītajā sezonā tika izcīnīts Latvijas rallijkrosa čempiona tituls, kā arī pirms tam Baltijas čempiona tituls. Iepriekšējā sezonā tika startēts arī vienā no Polijas čempionāta posmiem, kur sīvā konkurencē izcīnīta uzvara. Šajās divās sezonās auto ir iepazīts pietekami labi, lai varētu tēmēt uz augstākajiem mērķiem šogad.

Edijs Ošs, Latvijas čempions rallijkrosā: “Jau trešo gadu startēsim Latvijas rallijkrosa čempionātā ar Škoda Fabia SuperCar auto. Pirmajās divās sezonās auto ir iepazīts un pielāgots manam braukšanas stilam, kā arī esam uzkrājuši lielu pieredzi ar regulējumiem. Šogad plānots piedalīties Latvijas čempionātā kur mērķis ir sasniegt austākos rezultātus. Paralēli plānotas vairākas testu sesijas, kur turpināsim strādāt ar regulējumiem.

Šogad autosporta gaitas uzsāks arī mans dēls Ivo Ošs, kurš aizvadīs pilnu Latvijas autokrosa sezonu Mini bagiju klasē.”

Gatis Smudzis, Škoda Latvija mārketinga vadītājs: “Škoda zīmola viens no stūrakmeņiem ir motorsports, kur tradīcijas aizsākās pagājušā gadsimta sākumā. Ikviens Škoda  zīmola auto kādā no motrosporta seriāliem stiprina mūsu tradīcijas.

Aizvadītajās divās sezonās esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar Ediju Ošu un ir patiess prieks par panākumiem. Škoda zīmols tieši šogad piedzīvo pakāpenisku pāreju uz jaunu identitāti, ko var redzēt jaunajā auto dizainā.”

Rallijkrosa sezona jau sākas šonedēļ, Biķerniekos.

Latvijas-Lietuvas Rallijkrosa Čempionāta kalendārs.

·         7.05.       Rīga         Biķernieki

·         21.05.     Birži        Baroni

·         18.06.     Vīlande   Rāsilla, Igaunija

·         09.07.     Vilkiči      Vilkiči, Lietuva

·         06.08.     Vilkiči      Vilkiči, Lietuva

·         09.09.     Rīga         Biķernieki