Ralfa Sirmača kūlenis rallijā "Latvija" (+ video)
Savu pirmo kūleni rallijā "Latvija 2013" piedzīvoja divkārtējais Latvijas čempions R2 klasē Ralfs Sirmacis. Piedāvājam noskatīties "on-board" video.
Sirmacis avarēja rallija ceturtajā ātrumposmā Kārļos, un tā rezultātā zaudēja aptuveni 40 sekundes.
Pēc pirmajiem trīs ātrumposmiem Sirmacis bija trešais ātrākais starp viena tilta piedziņas automašīnām, taču kļūda maksāja daudz laika, un pēc ceturtā ātrumposma čempions atradās vairs tikai 6.vietā R2 klasē un 11.vietā viena tilta piedziņas automašīnu konkurencē, no R2 klases līdera Kristapa Feldmaņa atpaliekot gandrīz 50 sekundes.
„Nedaudz nesavācāmies krustojumā. Nolauzts spogulis, izsists sānu stikls un nedaudz ielocīts jumts,” pēc ātrumposma skaidroja Sirmacis.
Rallija otrajā dienā Sirmacis atkal bija ātrākais starp priekšpiedziņas automašīnu braucējiem, Feldmanim atgūstot aptuveni 16 sekundes. Rallija finišā divkārtējais Latvijas čempions ar stūrmani Māri Kulšu kāpa uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena.
Uzvaru R2 klasē izcīnīja Kristaps Feldmanis, bet kopvērtējumā spraigā cīņā galveno trofeju ieguva Jānis Vorobjovs.
LASI VĒL
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.617 un 95 benzīns 1.597 EUR - 4.3.2026. Pārsniedzam 1.60 atzīmi (+ VIDEO)
- Jaunums pie jaunuma. Ko skatīsim izstādē Auto 2026 aprīlī? (+ VIDEO)
- Latvijā degvielas cenu kāpums līdz šim mērenākais Baltijā (+ VIDEO)
- Sportiskākais hibrīds klasē. Braucam ar jauno Renault Clio (+ VIDEO)
- Bez apskates, apdrošināšanas un ar svešām numurzīmēm – “BMW” vadītājs Rīgā bēg no policijas (+ VIDEO)
- Nereģistrēti telefona numuri tiek izmantoti 40 % telefonkrāpniecības noziegumu (+ VIDEO)
- Jauni automehāniķi Latvijā ir ļoti pieprasīta profesija (+ VIDEO)
- Ventspilī pakaļdzīšanās laikā policija taranē “BMW” un aiztur tā vadītāju (+ VIDEO)
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.537 un 95 benzīns 1.537 EUR - 1.3.2026. Izraēla uzsāk karu pret Irānu! (+ VIDEO)
- Telefons? - "BMW" ietriecas ceļa drošības barjerās (+ VIDEO)
