Raikonenam nav šaubu par piedalīšanos Korejas GP

Kimi Raikonenam nav šaubu, ka viņš piedalīsies šajā nedēļas nogalē plānotajā pasaules čempionāta 14.posmā, kas risināsies Dienvidkorejā, kaut joprojām cīnās ar traumu.

Foto: fia.com
"Lotus" komandas pilots Raikonens pirms divām nedēļām Singapūras posma treniņbraucienu laikā piedzīvoja avāriju, atjaunojot muguras traumu, kuru guva vēl 2001.gadā. Cīnoties ar sāpēm, Singapūras kvalifikācijā Raikonens palika tikai 13.pozīcijā, bet sacīkstēs spēja pakāpties līdz trešajai vietai.
"Es nebūtu šeit, ja nebrauktu," Raikonens ceturtdien Jongamas trasē teica žurnālistiem. "Tad būtu bezjēdzīgi braukt uz Dienvidkoreju. Tomēr visu redzēsim rīt. Pagaidām jūtos labi, bet ir grūti ko paredzēt līdz brīdim, kad sēdīšos pie stūres."
"Šādas problēmas man nav pirmoreiz, un esmu drošs, ka arī šī nav pēdējā reize. Šī ir trauma, ar kuru nāksies sadzīvot ilgi," secināja 33 gadus vecais 2007.gada pasaules čempions.
Jau zināms, ka nākamajā sezonā Raikonens pārstāvēs "Ferrari" komandu, turklāt pašlaik viņam finansiālās problēmās nokļuvusī "Lotus" komanda nemaksā algu, kas tikai palielina spekulācijas, ka soms neraujas uz došanos trasē.
Šobrīd Raikonens F-1 čempionāta kopvērtējumā pēc 13 aizvadītiem posmiem ar iekrātiem 149 punktiem ieņem ceturto vietu. Tikmēr čempionāta kopvērtējuma līderis un trīskārtējais pasaules čempions vācietis Sebastjans Fetels no "Red Bull" komandas iekrājis 247 punktus.
LASI VĒL
- Aizturot pārkāpēju, policija Lielbritānijā spiesta izmantot bīstamu paņēmienu (+ VIDEO)
- Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests svin 160 jubileju (+ VIDEO)
- TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Izmēģinām jauno VW Transporter PanAmericana (+ VIDEO)
- Kāpēc elektromobilim nepieciešams siltumsūknis? (+ VIDEO)
- TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Unikālais Mercedes-Benz All Terrain dīzeļhibrīds (+ VIDEO)
- TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Kāds ir jaunais Škoda Kodiaq RS? (+ VIDEO)
- Ministrs uzdod pārtraukt līgumu slēgšanu par vēja parku attīstīšanu “Latvijas valsts mežu” zemēs (+ VIDEO)
- 500 km no Zilupes līdz Liepājai – divi vīri ar velosipēdiem šķērso Latviju (+ VIDEO)
- Eiropas tūres ietvaros popularizē Neste MY atjaunīgo degvielu (+ VIDEO)
- Jo trakāk, jo labāk - Lasvegasas Rat Rod šovs (+ VIDEO)