Latvijas čempions Vasaraudzis negaidītā "viesošanās" mirklī raidījumā "eXi" pauž gatavību atgriezties trasē (+ VIDEO)

Foto:
eXi speciāli iAuto.lv | 07.02.2022

Sporta sarunu šova "eXi" 3. sezonas 11. epizodē raidījuma vadītājs Jānis Celmiņš kopā ar viesiem - bijušajiem sportistiem - tehnisko sporta veidu pārstāvjiem - Krišjāni Cauni, Nelliju Štolcermani un Matīsu Karro spriež par viņu iespējamo atgriešanos sportā. Diskusijā uz īsu mirkli iesaistījās arī bijušais rallists - Latvijas čempions Ivars Vasaraudzis...

Uz Caunes jautājumu, vai viņš būtu gatavs atgriezties trasē, Ivars atbildēja nevilcinoties: vienmēr gatavs!

Citas šīs epizodes tēmas: atskats uz pirmo šīs sezonas pasaules čempināta rallijā (WRC) posmu, kas norisinājās Montekarlo, māņticības sportā.

Sporta sarunu šovs "eXi" ir portāla Sportacentrs.com veidots raidījums, kurā bijušie sportisti spriež par aktuālām un mazāk aktuālām tēmām un sajūtām no viņu karjeras un dzīves, skatoties uz lietām caur bijušo sportistu prizmu.

Sporta sarunu šovs "eXi" ir Jāņa Celmiņa un "Sportacentrs.com" veidots raidījums, kas katru otro ceturtdienas vakaru skatāms kanālā TV4, kā arī pēcāk pieejams portālā "Sportacentrs.com". Tajā bijušie sportisti apskata aktuālus sporta notikumus caur bijušo atlētu prizmu. Raidījuma trešās sezonas sastāvā trīs tehnisko sporta veidu pārstāvji: Krišjānis Caune, Matīss Karro un Nellija Štolcermane.

Spilgti stāsti, neaizmirstamas atmiņas un vērtīgas atziņas - tā ir sporta sarunu šova "eXi" lielākā vērtība.

Jaunākā raidījuma "eXi" epizode pilnā garumā pieejama ŠEIT!