Karlīnei Štālai otrā vieta Radical kausā Čehijā
Latvijas autosportiste Karlīne Štāla aizvadījusi starptautiskā Radical R-Cup klases seriāla otro posmu, kas notika Mostas trasē Čehijā. Latviete, startējot pārī ar otro pilotu čehu Miroslavu Formanu, sasniedza otro vietu vienā no diviem braucieniem, kā arī uzrādīja sacīkstes ātrāko apli. Arī pirmajā braucienā Štāla atradās otrajā vietā, līdz neilgi pirms finiša pusass defekts lika izstāties.
Karlīne Štāla, kura sacīkstēs piedalās pateicoties transporta kompānijas HRX atbalstam, kopā ar Formanu veido vienu no seriāla spēcīgākajām vienībām. Jau debijas reizē pirms vairākām nedēļām, kad Karlīne startēja kopā ar citu pārinieku, viņa pretendēja uz uzvaru, tiesa, rezultāts neizdevās dažādu apstākļu dēļ.
Mostā kvalifikācija nebija veiksmīga, jo brīdī, kad sāka līt, Štāla izslīdēja no trases un sacīksti nācās sākt no pēdējām pozīcijām. Otro kvalifikāciju veica komandas biedrs Miroslavs Formans, taču arī viņa rezultāts nebija augstvērtīgs, jo komanda nepaspēja nomainīt lietus riepas pret sausā laika riepām brīdī, kad kvalifikācijas beigās trase strauji žuva.
Toties sacīkstē ekipāžas sniegums izrādījās lielisks. Štāla aizcīnījās līdz otrajai vietai un jau meklēja iespēju pirmajiem uzbrukumiem līderim. Taču, tā kā tobrīd tuvojās pilotu maiņas brīdis, līderpozīcijā nonākt Karlīne nepaspēja. Nododot automašīnu Formanam ekipāža tūlīt izstājās – otrajā līkumā pēc boksu apmeklējuma mašīnu apturēja pusass defekts.
Sarežģītā nedēļas nogale veiksmīgi noslēdzās ar lielisku otro braucienu. Šoreiz sacīkstes startā piedalījās Formans, kurš nokļuva līdz trešajai pozīcijai. Pēc pilotu maiņas Štāla ieguva vēl vienu pozīciju un ekipāža sasniedza otro vietu finišā. Pa ceļam uz panākumu Karlīne uzrādīja arī brauciena ātrākā apļa rezultātu.
LASI VĒL
- Ventspilī pakaļdzīšanās laikā policija taranē “BMW” un aiztur tā vadītāju (+ VIDEO)
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.537 un 95 benzīns 1.537 EUR - 1.3.2026. Izraēla uzsāk karu pret Irānu! (+ VIDEO)
- Telefons? - "BMW" ietriecas ceļa drošības barjerās (+ VIDEO)
- Jūrmalā, lai uzraudzītu piekrasti, izmanto ar skaļruņiem aprīkotus dronus (+ VIDEO)
- Ko tas īsti nozīmē - auto detailings ? (+ VIDEO)
- Kā uzņēmēji “palīdzēja” pašvaldībām pirkt elektroautobusus (+ VIDEO)
- Vai Latvija var kļūt par nozīmīgu spēlētāju ūdeņraža tirgū? (+ VIDEO)
- “Naudas mūļu” aizturēšanas operācijā policists pārģērbjas par farmaceitu (+ VIDEO)
- VUGD skaidro – kā rīkoties, ja esi ielūzis ledū? (+ VIDEO)
- Iztērēti 8,4 miljoni elektroautobusiem, bet pusgadu tie stāv dīkstāvē (+ VIDEO)
