iAuto fotogalerija, "Eiropas rallija čempionāts noslēdzas Liepājā"
Foto: Jānis Grīnhofs
Jānis Grīnhofs speciāli iAuto | 16.10.2018
Aizvadītajā nedēļā Liepājā tika aizvadīts Eiropas rallija čempionāta noslēdzošais posms un Latvijas čempionāta pēdējie divi posmi. Rallijs iezīmējās ar ļoti sīvām cīņām līdz pašam finišam.
Neskatoties, ka trīs Eiropas čempioni jau bija zināmi, par atlikušajām godalgām un uzvaru Liepājā norisinājās aizraujošas cīņas. Vairāki pretendenti netika galā ar spriedzi un pieļāva kļūdas, tā ietekmējot galīgo vietu sadali rallijā. Patīkami, ka uz pjedestāla kāpa arī pašmāju sportisti, liepājnieki Mārtiņš Sesks/Renārs Francis ERC3 klasē.

Foto: Jānis Grīnhofs






































































LASI VĒL
- Jāņu reidos Daugavpilī Valsts policijai palīdz arī pašvaldības policija (+ VIDEO)
- Diennakts laikā Augšdaugavas novadā aiztur piecus robežšķērsotāju pārvadātājus (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO)
- 18 gadus vecam motocikla vadītājam piemēroti sodi gandrīz 1000 eiro apmērā (+ VIDEO)
- Jāņu brīvdienās visā Latvijā notiks masveida autovadītāju pārbaudes (+ VIDEO)
- Katrs piektais smagais ceļu satiksmes negadījums Latvijā ir saistīts ar alkoholu. CSDD aicina Līgo svētkos ieklausīties, pamanīt un rīkoties (+ VIDEO)
- Lielais "Latvijas Gada auto 2027" testa brauciens (+ VIDEO)
- Ķīnas ķirši. Pirmais brauciens ar jaunāko Chery krosoveru (+ VIDEO)
- Valsts policija piektdien sāks plašus reidus (+ VIDEO)
- Labs iesācējam, tīkams visiem. Motocikls Triumph Scrambler 400 XC (+ VIDEO)
