F-1 sagatavošanās darbus aizliedz veikt vēl vismaz četras nedēļas
Pirmās formulas (F-1) vadība otrdien kārtējo reizi pagarināja pārtraukumu, kurā nevienai no komandām nav iespējas veikt sagatavošanās vai bolīdu attīstības darbus.
Sākotnēji pārtraukums F-1 komandās bija noteikts uz 21 dienu, bet aprīļa tas tika pagarināts vēl par 14 dienām. Savukārt otrdien F-1 paziņoja, ka pārtraukums pagarināts vēl par mēnesi, kā rezultātā komandas savās garāžās nav tikušas jau deviņas nedēļas.
F-1 sacensību rīkotāji šādu soli bija spiesti veikt pēc Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) lēmuma. Liegums veikt sagatavošanās darbus ierasti F-1 čempionātā noris vasaras periodā.
Pirmās formulas sezona, visticamāk, sāksies 5.jūlijā Austrijā. Iepriekš sezonas sākums bija gaidāms 27.jūnijā Francijā, taču šī posma rīkotāji pārcēla sacensības.
Kopumā šosezon jau atcelti vai pārcelti desmit posmi, taču organizatori pauduši apņēmību aizvadīt vismaz 15 etapus. Kopumā šosezon bija iecerēti 22 posmi.

Foto: Ekrānbilde no Twitter.com/f1
LASI VĒL
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.617 un 95 benzīns 1.597 EUR - 4.3.2026. Pārsniedzam 1.60 atzīmi (+ VIDEO)
- Jaunums pie jaunuma. Ko skatīsim izstādē Auto 2026 aprīlī? (+ VIDEO)
- Latvijā degvielas cenu kāpums līdz šim mērenākais Baltijā (+ VIDEO)
- Sportiskākais hibrīds klasē. Braucam ar jauno Renault Clio (+ VIDEO)
- Bez apskates, apdrošināšanas un ar svešām numurzīmēm – “BMW” vadītājs Rīgā bēg no policijas (+ VIDEO)
- Nereģistrēti telefona numuri tiek izmantoti 40 % telefonkrāpniecības noziegumu (+ VIDEO)
- Jauni automehāniķi Latvijā ir ļoti pieprasīta profesija (+ VIDEO)
- Ventspilī pakaļdzīšanās laikā policija taranē “BMW” un aiztur tā vadītāju (+ VIDEO)
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.537 un 95 benzīns 1.537 EUR - 1.3.2026. Izraēla uzsāk karu pret Irānu! (+ VIDEO)
- Telefons? - "BMW" ietriecas ceļa drošības barjerās (+ VIDEO)
