Di Montedzemolo pametīs "Ferrari" prezidenta posteni
Luka di Montedzemolo oktobrī tomēr pametīs Pirmās formulas (F-1) komandas "Ferrari" prezidenta krēslu.
Luka di Montedzemolo oktobrī tomēr pametīs Pirmās formulas (F-1) komandas "Ferrari" prezidenta krēslu.
Par savu lēmumu trešdien pavēstījis pats di Montedzemolo.
"Šīs ir ēras beigas, līdz ar to esmu izlēmis pamest prezidenta amatu pēc gandrīz 23 brīnišķīgiem un neaizmirstamiem gadiem," paziņojumā sacījis di Montedzemolo.
Par jauno "Ferrari" prezidentu kļūs 62 gadus vecais Serdžo Markione, kurš ir nesen apvienotās kompānijas "Fiat Chrysler Automobiles" vadītājs. Viņš atzīmēja di Montedzemolo gūtos panākumus finanšu jomā, taču kritizēja vienības vājos rezultātus F-1 čempionātā.
Izmaiņas "Ferrari" komandas vadībā stāsies spēkā ar 13.oktobri jeb vienu dienu pēc Krievijas trasē gaidāmā Soču posma.
"Ar di Montedzemolo esam pārsprieduši "Ferrari" nākotni ilgtermiņā. Vēlamies, lai komanda trasē spēj demonstrēt savu patieso potenciālu," izteicies Markione.
Pirms pāris dienām di Montedzemolo pavēstīja, ka "Ferrari" prezidenta postenī grasās palikt vēl vismaz trīs gadus.
Pašlaik 67 gadus vecais di Montedzemolo par "Ferrari" prezidentu kļuva 1991.gadā. Pa šo laiku komanda sešas reizes uzvarējusi F-1 čempionātā pilotu vērtējumā un astoņas - Konstruktoru kausā.
Tiesa, pēdējo gadu laikā vienība nespēj izcelties ar augstvērtīgu sniegumu, bet pēdējais tituls tika izcīnīts 2008.gadā, kad "Ferrari" triumfēja Konstruktoru kausa ieskaitē.

Foto: f1fanatic.co.uk
LASI VĒL
- 18 gadus vecam motocikla vadītājam piemēroti sodi gandrīz 1000 eiro apmērā (+ VIDEO)
- Jāņu brīvdienās visā Latvijā notiks masveida autovadītāju pārbaudes (+ VIDEO)
- Katrs piektais smagais ceļu satiksmes negadījums Latvijā ir saistīts ar alkoholu. CSDD aicina Līgo svētkos ieklausīties, pamanīt un rīkoties (+ VIDEO)
- Lielais "Latvijas Gada auto 2027" testa brauciens (+ VIDEO)
- Ķīnas ķirši. Pirmais brauciens ar jaunāko Chery krosoveru (+ VIDEO)
- Valsts policija piektdien sāks plašus reidus (+ VIDEO)
- Labs iesācējam, tīkams visiem. Motocikls Triumph Scrambler 400 XC (+ VIDEO)
- Ar speciāli noslogotiem kravas auto veic slogošanas pārbaudes uz Kundziņsalas pārvada (+ VIDEO)
- Latviešu skeitbordists mērojis vēsturisko Baltijas ceļa maršrutu (+ VIDEO)
- Jaunais BMW M2 būs ar xDrive pilnpiedziņu(+ VIDEO)
