Caune slavē Tanaka prasmi izglābt stenogrammu pēc kādas ļoti bīstamas avārijas (+ VIDEO)
Portāls Sportacentrs.com sadarbībā ar iauto.lv piedāvā fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” jaunākās epizodes.
Tajā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās divi bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune un tehnisko sporta veidu lēdija Nellija Štolcermane.
Raidījuma jaunākajā epizodē bijušais rallists Krišjānis Caune atcerējās kādu spilgtu epizdoi, kurā "rallija bībeli" - stenogrammu meistarīgi prata izglābt igauņu rallists Ots Tanaks. Viņš pēc ļoti bīstamas avārijas no mašīnas, kas bija nonākusi ūdenī, izpeldēja ar stenogrammu rokās... Bijušais latviešu rallists uzskata to par augstāko pilotāžu.
Jaunākā epizode pilnā garumā pieejama ŠEIT!
Sporta sarunu šovs "eXi" ir Jāņa Celmiņa un "Sportacentrs.com" veidots raidījums, kas katru otro ceturtdienas vakaru skatāms "Sportacentrs.com TV" kanālā, kā arī pēcāk pieejams portālā "Sportacentrs.com", kā arī TV4 kanālā. Raidījuma vērtība ir bijušo sportistu atklāti un līdz šim nedzirdēti stāsti par piedzīvoto karjeras laikā.

LASI VĒL
- Kampaņā “Nāvīgi stilīgs” mudina gājējus un velosipēdistus ievērot drošību uz ceļa (+ VIDEO)
- Pieaug uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112 saņemto "eZvanu" skaits
- Degvielas cenas Latvijā pagaidām nemainās (+ VIDEO)
- Kā darbojas un ar ko atšķiras riepu spiediena kontroles sistēmas? (+ VIDEO)
- Autovadītājs uzskata, ka viņam taisnība. Kā jūs domājat? (+ VIDEO)
- Rīgas vecpilsēta ir "liela stāvvieta", taču elektroauto stāvēšanas privilēģijas nesteidz mazināt (+ VIDEO)
- Atpakaļ laikā. Braucam ar vēsturiskajiem auto Škoda Classic dienās (+ VIDEO)
- Tikai mirklis, lai glābtos - LiXiang aizdegas brauciena laikā, liesmas strauji izplatās (+ VIDEO)
- Esiet uzmanīgi, līdz ar tumšo laiku pieaug iespēja sastapt uz ceļa meža zvērus, bīstamākais ir alnis (+ VIDEO)
- 1000 zirgspēki plosās BMW rūpnīcā Minhenē (+ VIDEO)
