Beļģijā kā amerikāņu kalniņos (+ foto)
Šodien Metē pilsētā turpinājās 2017. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posms Coyote World RX of Belgium. Reinis Nitišs pirmajā kvalifikācijā uzrādīja 16. ātrāko laiku, bet otrajā – piekto.
Šobrīd, pēc pirmajām divām kvalifikācijām jēkabpilietis ierindojas 12. pozīcijā.
“Šodien gāja kā karuseļos – pirmajā braucienā startēju no ārmalas, aizķēros aiz ievērojami lēnāka konkurenta un zaudēju laiku. Rezultāts šajā braucienā bija absolūti neapmierinošs. Otrajā braucienā tieši pretēji – startēju no iekšmalas, atrados brauciena vadībā jau no pirmajiem tā metriem un arī rezultāts jau bija daudz augstvērtīgāks! Otrajā kvalifikācijā iekļūt starp pieciem ātrākajiem bija mans mērķis, kuru arī veiksmīgi sasniedzu.
Rītdienas pirmo braucienu atkal iesākšu ar startu no pašas ārmalas, taču cerams, šoreiz tas būs veiksmīgāks,” smaidot stāsta Reinis Nitišs. “Dienas gaitā spējām uzlabot apļa laikus, tomēr joprojām krietni atpaliekam no konkurentiem. Šovakar vēl daudz darba jāpadara, lai mēs ne tikai nosargātu pusfinālu visām trim Audi mašīnām, bet spētu arī pacīnīties par augstākiem rezultātiem!"
COYOTE WORLD RX OF BELGIUM NORISES GRAFIKS
SVĒTDIENA, 14. MAIJS
9:30 Treniņbraucieni
11:00 Pasaules RX Supercar 3. kvalifikācija
13:00 Pasaules RX Supercar 4. kvalifikācija
14:40 Rallijkrosa studija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV
15:00 Tiešraides translācija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV
16:00 Finālbraucieni
17:00 Rallijkrosa studija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV


Foto: REINISNITISS.COM


LASI VĒL
- Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO)
- Jāņu reidos Daugavpilī Valsts policijai palīdz arī pašvaldības policija (+ VIDEO)
- Diennakts laikā Augšdaugavas novadā aiztur piecus robežšķērsotāju pārvadātājus (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO)
- 18 gadus vecam motocikla vadītājam piemēroti sodi gandrīz 1000 eiro apmērā (+ VIDEO)
- Jāņu brīvdienās visā Latvijā notiks masveida autovadītāju pārbaudes (+ VIDEO)
- Katrs piektais smagais ceļu satiksmes negadījums Latvijā ir saistīts ar alkoholu. CSDD aicina Līgo svētkos ieklausīties, pamanīt un rīkoties (+ VIDEO)
- Lielais "Latvijas Gada auto 2027" testa brauciens (+ VIDEO)
- Ķīnas ķirši. Pirmais brauciens ar jaunāko Chery krosoveru (+ VIDEO)
- Valsts policija piektdien sāks plašus reidus (+ VIDEO)
