Alonso: Esam izsalkuši pēc panākumiem
Pirmās formulas (F-1) komanda "Ferrari" joprojām ir izsalkusi pēc panākumiem, gaidot savu iespēju kļūt par čempioniem, izteicies vienības pilots spānis Fernando Alonso.
Pirmās formulas (F-1) komanda "Ferrari" joprojām ir izsalkusi pēc panākumiem, gaidot savu iespēju kļūt par čempioniem, izteicies vienības pilots spānis Fernando Alonso.
Pēdējo gadu laikā "Ferrari" komanda nav izcēlusies ar lieliem panākumiem, pēdējo Konstruktoru titulu iegūstot 2008.gadā, bet pilotu vērtējumā triumfējot 2007.gadā, kad to paveica soms Kimi Raikonens. Pēdējo uzvaru kādā no posmiem itāļu vienības braucēji izcīnīja vairāk nekā pirms gada.
"Vēl joprojām esam izsalkuši pēc panākumiem, gaidot savu iespēju, lai kļūtu par čempioniem," uzsvēris 32 gadus vecais Alonso, kurš tiek uzskatīts par savas paaudzes labāko pilotu. "Tas ir galvenais mērķis, un tu nedomā par aiziešanu no sporta, kamēr neesi saņēmis kādu gandarījumu."
Kā zināms, Alonso 2005. un 2006.gadā kļuva par pasaules čempionu, bet vairs titulus nav izcīnījis.
"Tas ir tas, ko gaidu un ceru. Nav tā, ka neesmu laimīgs ar divām trofejām, taču trešais tituls tevi pielīdzina pavisam svarīgiem braucējiem. Līdz šim trešajam titulam esmu bijis tuvu divas reizes. Cerams, ka nākamo iespēju garām nepalaidīšu," sacījis Alonso, kurš uzskata, ka var būt konkurētspējīgs pilots vēl vairākus gadus.
"Nezinu, cik vēl ilgi - trīs, piecus vai septiņus gadus. Nedomāju, ka gadu skaits būs problēma," atklājis spānis, paužot neapmierinātību ar šīs sezonas formulām. "Jaunie bolīdi ir smagāki, lēnāki, un grūtāk ir saprast, ko spēkrats dara."
Alonso šobrīd pēc sešiem aizvadītiem posmiem iekrājis 61 punktu, kas pasaules čempionāta kopvērtējumā ļauj ieņemt trešo vietu. Tiesa, viņš pamatīgi atpaliek no abiem "Mercedes" braucējiem vācieša Niko Rosberga un brita Lūisa Hamiltona, kuri šosezon demonstrē dominējošu sniegumu.

Foto: f1fanatic.co.uk
LASI VĒL
- Katrs piektais smagais ceļu satiksmes negadījums Latvijā ir saistīts ar alkoholu. CSDD aicina Līgo svētkos ieklausīties, pamanīt un rīkoties (+ VIDEO)
- Lielais "Latvijas Gada auto 2027" testa brauciens (+ VIDEO)
- Ķīnas ķirši. Pirmais brauciens ar jaunāko Chery krosoveru (+ VIDEO)
- Valsts policija piektdien sāks plašus reidus (+ VIDEO)
- Labs iesācējam, tīkams visiem. Motocikls Triumph Scrambler 400 XC (+ VIDEO)
- Ar speciāli noslogotiem kravas auto veic slogošanas pārbaudes uz Kundziņsalas pārvada (+ VIDEO)
- Latviešu skeitbordists mērojis vēsturisko Baltijas ceļa maršrutu (+ VIDEO)
- Jaunais BMW M2 būs ar xDrive pilnpiedziņu(+ VIDEO)
- “Liepājā debesis deg!” Skatītājus priecē Liepājas aviošovs (+ VIDEO)
- Kas ir QJ MOTOR SRT 900 SX cena no 8 590 EUR par 904 cn3, 95 ZS un 246 kg (+ VIDEO)
