4x4 ekspedīcija Zirga smaids notiks 30. decembrī
Par tikšanās vietu un laiku vēl ziņosim, bet skaidrs ir viens – plānojiet brīvu laiku un piesakieties, jo dalībnieku skaits ir ierobežots!
Aptuvenais brauciena maršruts: Olaine-Bauska-Jelgava-Kalnciems.
Brauciena maršruts ir izvēlēts pa salīdzinoši sarežģītiem apstākļiem, kas nozīmē, ka dalībnieku automašīnām jābūt aprīkotām ar dubļu riepām un ar vinču. Tajā pat laikā – izmantoti tiks tikai koplietošanas ceļi un celiņi. Taču labā ziņa ir tā, ka paralēli esam gatavi braucienu novadīt arī SUV (parketa džipiem) un standarta ielas mašīnām (speciāli nesagatavotiem džipiem) – viss atkarīgs no dalībnieku vēlmēm un atsaucības.

Dalības maksa 30ls/42EUR , pasākuma dienā 40ls/56EUR. Organizē Biedrība “4×4 klubs”
Katrā dalībnieku grupā (OFF un SUV) var pieteikties desmit auto, priekšroka tiem kas pirmie samaksās dalības maksu! Reģistrācija automātiski tiek atcelta ja maksājums netiek saņemts piecu dienu laikā!
LASI VĒL
- Jaunais BMW iX3 spēs nobraukt vairāk par 800 km(+ VIDEO)
- Uzlabotajā krustojumā pie Spice-Depo ir arī jauns un nebijis sastrēgums, kurš nedrīkstētu būt 4.DAĻA (+ VIDEO)
- Autoceļu lietošanas nodevas kravas transportam no janvāra vēl nepaaugstinās (+ VIDEO)
- Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)
- Rīt TV un interneta tiešraidē paziņos Latvijas Gada auto 2026 uzvarētājus, atklāti finālistu auto nominācijās (+ VIDEO)
- Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO)
- Notverts Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš uz auto uzlīmēja simbolu “Z” burta formā (+ VIDEO)
- Dzērājšoferim konfiscētu "Ferrari" izsolē pārdod par 176 tūkstošiem eiro (+ VIDEO)
- Šoreiz par degvielas uzpildes ātrumu - 800 kilometriem pietiek ar 1,5 minūti (+ VIDEO)
- Tuvojas elektrisks Volkswagen T Cross (+ VIDEO)
