Uz Dienvidu tilta atjaunos maksimālo braukšanas ātrumu 70 kilometri stundā
Foto: Ekrānbilde no Google.com/maps
Nozare.lv | 30.03.2021
No ceturtdienas, 1.aprīļa, uz Dienvidu tilta estakādēm tiks atjaunots maksimālais atļautais braukšanas ātrums 70 kilometri stundā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.
Maksimālā atļautā braukšanas ātruma ierobežojums līdz 50 kilometriem stundā bija noteikts uz ziemas periodu Dienvidu tilta Lubānas ielas nobrauktuves posmā.
Ierobežojums tika ieviests, jo tā ir trešā līmeņa estakāde - augstākā no visām estakādēm, kur vējš pūš spēcīgāk nekā citviet, līdz ar to pretslīdes materiālu iedarbība nav tik augsta.
Autovadītāji tiek aicināti būt vērīgiem un sekot līdzi satiksmes organizācijas izmaiņām.

Foto: Ekrānbilde no Google.com/maps
LASI VĒL
- Kur un kādu krāsu atstarotāji uz auto virsbūves liedz iziet tehnisko apskati? (+ VIDEO)
- Kas tu tāds? Negaidīta tikšanās ar pilnībā elektrisku Suzuki Vitara (+ VIDEO)
- La Liga. Pirmais brauciens ar elektrisko Cupra Raval (+ VIDEO)
- Priekšpiedziņas atgriešanās. Jaunā Subaru Uncharted salīdzinošais tests (+ VIDEO)
- Uz ceļiem mirušo bērnu statistiku jau gadiem neizdodas būtiski samazināt; mazā Mika traģēdija (+ VIDEO)
- Vēsturiskajam Gulbenes–Alūksnes bānītim trūkst pasažieri un finansējums (+ VIDEO)
- “LATVIJAS GADA AUTO 2027” vasaras mediju testa brauciens (+ VIDEO)
- Uzticība tradīcijām. Izmēģinām jaunāko Mazda CX-5 (+ VIDEO)
- Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (23.05.2026.) (+ VIDEO)
- Degvielas cenas ASV galonos 7.39 USD dīzelis (1.68 l EUR), 6.89 USD 91 benzīns (1.57 l EUR) 19.05 (+ VIDEO)
