Ceļa būvdarbos uz Jūrmalas šosejas sācies ziemas tehnoloģiskais pārtraukums
Jūrmalas šosejas (A10) būvdarbiem uz abām brauktuvēm posmā no Rīgas robežas līdz pieejām Jūrmalas caurlaižu punktam (13,41.-19,25. km) ir sācies ziemas tehnoloģiskais pārtraukums. Būvdarbi ietver arī nobrauktuvju atjaunošanu krustojuma mezglā ar Rīgas apvedceļu A5 (Salaspils–Babīte).
Šogad ceļa sega posmā ir pārbūvēta tikai līdz asfalta saistes kārtai un atjaunotas divas krustojuma nobrauktuves, kā arī pārbūvēts ceļa apgaismojums visā posmā. Asfalta saistes kārta ne vienmēr ir tik gluda kā asfalta virskārta, kas tiks ieklāta nākamgad. Vēl nākamgad pabeigs atlikušo nobrauktuvju atjaunošanu un drošības barjeru uzstādīšanu.
Būvdarbi posmā tika uzsākti 2019. gada jūnijā, tos plānots pabeigt 2020. gada septembrī. Darbus veic piegādātāju apvienība A.C.B. un Binders par līgumcenu 23 miljoni eiro (ar PVN), ko sedz valsts budžets. Būvdarbus projektēja AS Ceļuprojekts par līgumcenu 117 143 eiro (ar PVN).

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com
LASI VĒL
- Kur un kādu krāsu atstarotāji uz auto virsbūves liedz iziet tehnisko apskati? (+ VIDEO)
- Kas tu tāds? Negaidīta tikšanās ar pilnībā elektrisku Suzuki Vitara (+ VIDEO)
- La Liga. Pirmais brauciens ar elektrisko Cupra Raval (+ VIDEO)
- Priekšpiedziņas atgriešanās. Jaunā Subaru Uncharted salīdzinošais tests (+ VIDEO)
- Uz ceļiem mirušo bērnu statistiku jau gadiem neizdodas būtiski samazināt; mazā Mika traģēdija (+ VIDEO)
- Vēsturiskajam Gulbenes–Alūksnes bānītim trūkst pasažieri un finansējums (+ VIDEO)
- “LATVIJAS GADA AUTO 2027” vasaras mediju testa brauciens (+ VIDEO)
- Uzticība tradīcijām. Izmēģinām jaunāko Mazda CX-5 (+ VIDEO)
- Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (23.05.2026.) (+ VIDEO)
- Degvielas cenas ASV galonos 7.39 USD dīzelis (1.68 l EUR), 6.89 USD 91 benzīns (1.57 l EUR) 19.05 (+ VIDEO)
