No 35 000 eiro - trīsriteņu Harley-Davidson jaunā versijā; marka svin 120 gadus (+ FOTO)

Harley-Davidson laiž klajā Trike Freewheeler jauno versiju, kas Eiropas tirgū maksās aptuveni 35 000 eiro.
Amerikāņu motociklu ražotājs Harley-Davidson pieteicis jaunu trīsriteņu motocikla Trike Freewheeler versiju, kas papildinās 2023.gada modeļu klāstu. Galvenās atšķirības no iepriekšējās versijas – lielāki riteņu diski un tumšas detaļas, kas aizstāj hromu.
Tā agrāko 15 collu riteņu vietā aizmugures asij tiek izmantoti 18 collu riteņi ar melniem spieķiem un nepiesegtiem uzgriežņiem, bet lukturu ietvari, priekšējā dakša, pedāļi, stūre un izplūdes sistēma būs spoži melnā krāsā.
Zināms, ka Vācijā Harley-Davidson Freewheeler maksās vismaz 34 995 eiro, Austrijā – 43 795 eiro.
Piebildīsim, ka šogad leģendārais motociklu ražotājs svinēs savu 120 gadu jubileju, tādēļ visā pasaulē tiks rīkoti pasākumi šī notikuma svinēšanai. Eiropā lielākais pasākums notiks no 22. līdz 25.jūnijam Budapeštā, ASV – no 13. līdz 16.jūlijam Milvoki.








Foto: Harley-Davidson


LASI VĒL
- Auto un motorollera sadursme, kurš vainīgs? (+ VIDEO)
- Kāpēc Suzuki Vitara “nelūst un netek”? (+ VIDEO)
- Degviela Spānijā vēl lētāka kā Latvijā? Dīzelis 1.289, bet 95 benzīns 1.359 eiro - 6.05.2025jā (+ VIDEO)
- Ar ko atšķiras salona filtri un cik bieži tie jāmaina? (+ VIDEO)
- Darbu sācis jaunais Honda dīleris Rīgā (+ VIDEO)
- Vai Latvijā varētu ražot elektrību no kodolenerģijas? (+ VIDEO)
- Brīvdienas pagāja salīdzinoši mierīgi; lielākais reibumā aizturēto autovadītāju skaits bija 3. maijā (+ VIDEO)
- Renault 5 E-Tech Electric un Dacia Bigster debitē izstādē Auto 2025 (+ VIDEO)
- Autovadītājs sabrauc gājēju - kādēļ tā notika? (+ VIDEO)
- Jelgavā par satiksmes drošību gādā jauns policijas auto, kas aprīkots ar ātruma radaru (+ VIDEO)