Latvijas kausa ceturtais posms Cross Country notiks Liepājā

Foto: Publicitātes attēls
LaMSF | 12.10.2021

16. oktobrī, Liepājā, motoparkā “Lauma” noskaidrosim Latvijas kausa ceturtā posma uzvarētājus cross country.

“Laumas” trasē gaidīts ikviens sportists, kas vēlas piedalīties šajās interesantajās un aizraujošajās 1h - 2h garajās sacensībās, atkarībā, kurā klasē dalībnieks startēs! Sacensībās var piedalīties visi sportisti gan ar Covid-19 sertifikātu, gan bez tā. Tās notiks tāpat kā līdz šim, ievērojot valstī noteiktos Covid-19 ierobežojumus, kas attiecas uz 2 m distances ievērošanu, roku higēnu un masku lietošanu publiskā vietā. Trase, kā vienmēr, sagatavota lieliski.

Latvijas Motosporta federācijas enduro komisijas vadītājs un sacensību organizators Kaspars Ērkulis pastāstīja, ka “Laumas” trase būs tāda pati, kā parasti. Lielas izmaiņas trasē nebūs. Konfigurācija būs minimāli mainīta. “Mēģināsim atrast arī kādas cietākas vietas. Cross country apli veidos visas trīs motoparka “Lauma” trases, kuras tiks apvienotas, būs pieliktas arī jaunas vietas, kuras šobrīd nav iekļautas šo trašu konfigurācijā. Trases segums ir labs. Patīkami pa tādu braukt. Esam parūpējušies par balvām. Gaidām visus ciemos un uz tikšanos “Laumā”! Novēlu visiem veiksmi,” tā Kaspars Ērkulis.

Liels paldies pasākuma atbalstītājiem: Liepājas pilsētai, “Stihl” par lielisko balvu, “Stokker” par perfektajām smērvielām, “Torley”, SIA “Revor” dārza tehnikas veikals.

Foto: Publicitātes attēls