Cross Country turpina uzņemt apgriezienus, nākamais posms Ķesterciemā

Foto: Publicitātes attēls
LaMSF | 04.04.2023

Sestdien, 8. aprīlī Ķesterciemā “Bušu karjerā” notiks Latvijas kausa otrais posms Cross Country.

Sezona ir veiksmīgi iesākta, turpinām to tikpat jaudīgu. Lieldienu brīvdienās visi motosportisti aicināti piedalīties Latvijas kausa Cross Country sacensībās, jo arī šogad trase ir lieliski sagatavota. Tie sportisti, kuri startēja Latvijas čempionāta un Latvijas kausa pirmajā posmā Enduro, trasi jau ir iepazinuši, bet jebkurš sportists sacensību dienā pirms starta varēs veikt iepazīšanās apli (sk. nolikumā). Lielais Cross Country aplis arī šogad ir izveidots no Enduro ātruma testiem, būs gan meža posmu, gan bijušais smilšu karjers.

Sacensību organizators Arvis Bumbiers: “Cross Country būs divu Enduro testu apvienojums. Par cik trase ir gatavota ar smago tehniku, sagaidāms, ka Cross Country brauciens būs ātrs un dinamisks. Labā ziņa ir tā, ka trasē noteikti nebūs putekļu. Aplis būs tāds pats kā pagājušajā gadā. Visi laipni aicināti – sportisti,  skatītāji un atbalstītāji, uz tikšanos trasē!”

Paldies mūsu atbalstītājiem: Tukuma novada pašvaldībai, “Motosports Racing Team”, “APE express”, “RAMIRENT”, “Ar B Agro”, “FORCE FIX”, “Motosports”, “Vianova”.