U.Slakteris sezonu sāk ar otro vietu Vācijā
Pagājušās nedēļas nogalē Vācijas pilsētā Brodenbahā, (Brodenbach) noslēdzās Starptautiskās Vācijas sacensības (International German Race) ūdens motosportā, kur Latvijas pilots Uvis Slakteris izcīnīja otro vietu prestižajā F2 klasē, liecina Latvijas ūdens motosporta federācijas rīcībā esošā informācija.
Uvis Slakteris šīs sezonas pirmajās starptautiskajās sacensībās uzrādīja pārliecinošu un stabilu rezultātu. Sacensību pirmajā, otrajā un, trešajā braucienā izcīnot otro vietu, un ceturtajā braucienā nemaz nepiedalījās, jo bija nodrošinājis sev otro vietu jau trijos braucienos. Savukārt pirmo vietu izcīnīt vairs nebija iespējams, jo visos iepriekšējos braucienos uzvarēja pieredzējušais vācu pilots Stefans Hagins. Arī viņš ceturtajā braucienā nepiedalījās.
„Esmu gandarīts par veiksmīgi uzsākto sezonu. Tā kā šīs ir pirmās lielākās šīs sezonas un arī nozīmīgākās pārbaudes sacensības pirms pasaules čempionāta, tad katrs sportists, tai skaitā es, vēlējās pārbaudīt gan savas, gan tehnikas spējas. Viegli nebija. Kvalifikācijā paliku trešais, tāpēc pirmajā braucienā startēju no trešās pozīcijas. Starts izdevās ļoti labs, un izrāvos uz otro vietu, kuru arī saglabāju visu brauciena laiku. Arī pārējos braucienos izdevās izcīnīt otro vietu. Tas, ka aiz manis palika pašreizējais Eiropas čempions un pasaules čempionāta trešās vietas ieguvējs lietuvietis Riabko, dod cerības un motivāciju, ka varu cīnīties par vietu uz pjedestāla arī pasaules čempionātā”, teica Uvis Slakteris.
F2 klasē pirmo vietu izcīnīja vācu pilots S.Hagins, bet trešo vietu austriešu pilots R.Tempers.


Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Vētra pārsteidza nesagatavotus: ko saka Valsts prezidents, ko ministri (+ VIDEO)
- Kas tā par dīvainu tehniku? (+ VIDEO)
- Kas notiek, ja pazūd elektrība - arī Bauska vētras laikā teju izolēta no ārpasaules (+ VIDEO)
- Jūrmala pēc vētras 23.08.2026: lielākie postījumi ir jūras piekrastē, vējš gāzis pārsvarā lapu kokus (+ VIDEO)
- Ziņu speciālizlaidums par aizvadītās nakts vētras sekām Latvijā (+ VIDEO)
- Volkswagen ID mazais lielākais "feileris",kā gadiem var ražot auto ar trīs pogām četru vietā? Neērti (+ VIDEO)
- Latviju skārusi postošākā vētra kopš 2005. gada janvāra (+ VIDEO)
- Ķīniešu elektroauto aizdegas uzlādes laikā (+ VIDEO)
- 33 miljoni eiro ceļam, kas savienos Rumāniju, Moldovu un Ukrainu (+ VIDEO)
- Cēsīs autovadītājs traucas ar 132 km/h; automašīnā atrod narkotiskām vielām līdzīgu vielu (+ VIDEO)
