Lazzarini superjahta : 139 km/h, uz borta Aston Martin un helikopters (+ FOTO)
Pazīstamā dizaina studija Lazzarini parādījusi savu jaunāko projektu – ūdeņraža degvielas superjahtu Plectrum, kas spēj sasniegt 139 km/h.
Plectrum ir 242 pēdas (74 m) gara un 45 pēdas (14 m) plata ūdeņraža degvielas šūnu piedziņas luksuss jahta ar 15 000 Zs jaudīgiem elektromotoriem. Pateicoties diviem sānu stabilizatoriem, kas var izbīdīties līdz 20 m garumam, un zemūdens „spārniem”, kas ļauj pacelties virs ūdens un samazināt berzi, jahta var sasniegt 75 mezglu (139 km/h) maksimālo ātrumu.
Plectrum konstrukcijā ietverti vairāki klāji ar atpūtas un dzīvojamām telpām viesiem, terase ar baseinu, paceļams klājs ar helikoptera nolaišanos laukumu, garāža Aston Martin automobilim, kā arī niša motorlaivai īsāku ekskursiju veikšanai.
Kā jau vairums Lazzarini projektu, arī Plectrum ir tikai fantāzijas auglis, kas neizslēdz iespēju, ka kādreiz kāds šo ideju realizēs arī dzīvē.

Foto: Lazzarini










LASI VĒL
- Rail Baltica kavēšanās: Latvijai jāpieņem lēmumi (+ VIDEO)
- Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO)
- Šogad Jāņu brīvdienās pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados (+ VIDEO)
- Policija turpina rūpēties par drošību uz ceļiem svētkos (+ VIDEO)
- Traktoru sacensības Rēzeknes novadā nonāk policijas redzeslokā (+ VIDEO)
- Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO)
- Jāņu reidos Daugavpilī Valsts policijai palīdz arī pašvaldības policija (+ VIDEO)
- Diennakts laikā Augšdaugavas novadā aiztur piecus robežšķērsotāju pārvadātājus (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO)
- 18 gadus vecam motocikla vadītājam piemēroti sodi gandrīz 1000 eiro apmērā (+ VIDEO)
