Zviedru slēpotājs vēlreiz pārbūvē savu Mercedes-Benz G500 4 × 4² apvidus auto (+ VIDEO)
Zviedru slēpotājs Džons Olsons savā YouTube vietnē publicējis video, kurā nodemonstrē, kāds pēc kārtējiem uzlabojumiem izskatās viņa Mercedes-Benz G500 4 × 4² apvidus auto.
Atgādināsim, ka īpaši dārgais un retais Mercedes-Benz G500 4 × 4² tika nodots pārbūvei pēc tam, kad izrādījās, ka automašīna ir pārāk augsta, lai varētu iebraukt sportista garāžā Monako. Risinājums tika rasts demontējot jumtu un saīsinot virsbūves statņus.
Tagad Mercedes pārbūvēts vēlreiz – tūninga kompānijā tas aprīkots ar auduma jumtu un nokrāsots baltā krāsā, akcentējot Olsona apģērbu zīmola galveno krāsu, savukārt standarta 422 Zs dzinēja jauda palielināta līdz 850 Zs. Automašīnai uzstādīta jauna balstiekārta, izplūdes sistēma, papildu gaismas, radiatora aizsargs un jumta bagāžnieks. Lielākā daļa no aerodinamikas elementiem izgatavoti no oglekļa šķiedras, tostarp īpaši pielāgotais Brabus motora gaisa pievads (snorkelis).
2017. gada vasarā Olsens uzbūvēja 812 Zs jaudīgu Rolls-Royce Wraith kupeju, ko drīz vien izlika pārdošanā. Slēpotāja kolekcijā ir arī 800 Zs jaudīgs Lamborghini Huracan ar Akrapovič izplūdes sistēmu, pazeminātu K&W piekari un slēpju bagāžnieku uz jumta.
LASI VĒL
- Kāpēc 90-gadīgs auto īpašnieks, kurš nolēma automašīnu nogādāt metāllūžņos, saņēma par to sodu? (+ VIDEO)
- Neste Latvija Easy Wash paplašina automazgātavu tīklu (+ VIDEO)
- Renault Clio 2025 - Dizains pārsteidz, man patīk! Pirmie iespaidi (+ VIDEO)
- Salacgrīvā atklāts jaunais tilts pār Salacu (+ VIDEO)
- Vēja parka "Augstkalni" būvdarbi bojā vietējo autoceļu (+ VIDEO)
- Jēkabpils iedzīvotāji cer, ka atjaunotais aizsargdambis pasargās no plūdiem (+ VIDEO)
- Vai ar birstēm automātiskajā automazgātuvē var saskrāpēt auto — saskrāpēt motora pārsegu? (+ VIDEO)
- Ko plāno Toyota un Lexus? Reportāža no Tokijas mobilitātes šova (+ VIDEO)
- Pakaļdzīšanās Rīgā – policija aptur autovadītāju, kurš braucis 1,43 promiļu stiprā reibumā (+ VIDEO)
- Ar hibrīdu vai bez? Jānis Vanks salīdzina divus Škoda Kodiaq (+ VIDEO)
