Šonedēļ t/c “Mols” notiks Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums “Krāsainās Motoragavas 2019”

Foto:
t/c Mols | 18.12.2019

Šo ceturtdien, 19. decembrī, tirdzniecības centrā “Mols” notiks Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums “Krāsainās Motoragavas 2019”. Pasākumā klausītājus ar roķīgu koncertu priecēs muzikantu grupa “Bad Habits”, kā arī ikvienam apmeklētājam būs iespēja apskatīt paštaisītu motociklu izstādi un nofotogrāfēties ar Motosalatēti Frīdi.

T/c “Mola” apmeklētāji varēs baudīt grupas “Bad Habits” koncertu 19. decembrī plkst. 15.00. “Ikviens ir laipni aicināts, jo vienviet pulcēsies domubiedri, motocikli, rokenrols, taču noteikti varēs baudīt un noķert arī ģimenisko sajūtu,” stāsta grupas solists Mārtiņš Balodis. Pasākumā būs iespēja apskatīt izstādi, kurā attēloti klasiskā stila motocikli, kā arī nofotogrāfēties kopā ar Moto guru un pasākuma Ziemassvētku leģendāro Motovecīti Frīdi.

“Krāsainās Motoragavas” tirdzniecības centrā “Mols” notiek jau otro gadu. “Mols” apvieno motociklus, mūziku un patīkamu atmosfēru. Aicinām ikvienu pievienoties mums šajā Ziemassvētku ieskandināšanā un baudīt svētkus kopā,” stāsta tirdzniecības centra "Mols" menedžere Una Tukiša.

Izstāde ir apskatāma no 16. decembra līdz 3. janvārim, un tajā būs apskatāmi klasiskā stila motocikli, tostarp paštaisīti un unikāli motociklu modeļi. Fotomirkļi ir iemūžināti dažādos ar motocikliem saistītos pasākumos, piemēram, “Motosezona 2019 “Atspulgi””, būs arī fotogrāfijas, kurās redzams Motosalatētis Frīdis ar motosniegbaltīti.

Savukārt “Bad Habits” koncertu un Motovecīti t/c “Mols” apmeklētāji varēs sastapt 19.decembrī plkst.15.00. Pasākumā ieeja ir bezmaksas. Īpaši tiek aicinātas ģimenes ar bērniem, lai katram tiktu kāds Ziemassvētku pārsteigums un fotogrāfija ar Moto Ziemassvētku vecīti! Pasākuma devīze ir - “ragavas taisam vasarā, motociklus Ziemassvētkos!”.