Rihards Lepers un Raimonds Zommers sacenšas, braucot ar jaudīgām sporta automašīnām (+ foto)
Nedēļas nogalē aizvadīts pirmais “Dāvanu Serviss” rīkotais sporta automašīnu Lamborghini Gallardo un Ferrari F360 Spider brauciens Biķernieku trasē. Pie jaudīgo spēkratu stūres sēdās arī aktieris Rihards Lepers un šefpavārs Raimonds Zommers, kuri atzina, ka ir superauto cienītāji un adrenalīna meklētāji.
Lamborghini Gallardo dzinēja jauda ir 560 zirgspēki, un tā maksimālais ātrums var sasniegt 325 km/h. Ferrari F360 Spider motora jauda ir 400 zirgspēki, savukārt maksimālais ātrums – 289,7 km/h.
Kā norāda “Dāvanu Serviss” pārstāve Vivita Vīksna, braucot ar sporta automašīnām trasē, iespējams ne tikai attīstīt lielāku ātrumu, bet arī izjust emocijas, kādas ir grūti gūt, braucot pa šoseju. “Tieši tāpēc, sekojot klientu pieprasījumam, uzņēmums pirmo reizi, piedāvāja iespēju iegādāties izbraucienus ar superauto Biķernieku trasē, kas ātri tika izpārdoti. Ņemot vērā lielo atsaucību, šī kļūs par mūsu ikgadēju tradīciju,” norāda V. Vīksna.
Pēc brauciena aktieris Rihards Lepers atzina, ka lielākais pārsteigums bija atšķirīgās izjūtas, braucot ar abām sporta automašīnām, kā arī to lielais ātrums un jauda, piemēram, vadot Ferrari, sajūta bijusi kā traucoties ar raķeti.
Tikmēr šefpavārs Raimonds Zommers norādīja, ka diena bijusi emocijām pilna, jo nekad nebija sēdies pie superauto stūres. Aicinot salīdzināt abus superauto, Zommers atzina, ka Lamborghini bijis vieglāk vadāms, ērtāks un ātrāks, savukārt Ferrari ir klasiska vērtība, ko varēja arī izjust, atrodoties automašīnā.
Līdzās braucieniem ar superauto, viesiem tika sniegta iespēja izmēģināt vēl vienu “Dāvanu Serviss” ekskluzīvo piedāvājumu – doties trasē ar Formula 3, kuru vadīja Formula 3 vicečempions Rokas Markevičius no Lietuvas.
Ikvienam interesentam visu sezonu ir iespēja izmēģināt braucienus ar jaudīgajām sporta automašīnām Lamborghini Gallardo un Ferrari F360 Spider, tās vadot pa Rīgas ielām instruktora pavadībā. Nākamie izbraucieni Biķernieku trasē notiks 2018. gada vasarā.


Foto: Publicitātes attēls






LASI VĒL
- Salona filtrs, logu slotiņas un riepas. Kā sakopt auto pēc ziemas? (+ VIDEO)
- Briškena piemērs - atbalsts smago elektro auto; Degvielas cenas 15.04.26: Dizelis 2.097 EUR (+ VIDEO)
- Visā Latvijā notiek 24 stundu ātruma kontroles maratons (+ VIDEO)
- Ķīnā aizdegusies elektrisko BYD testa automobiļu noliktava (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 14.04.2026: Dizelis 2.097 un 95 benzins 1.817 EUR! Nopērc 40L+ degvielu kannās (+ VIDEO)
- Pirmais jaunā Toyota RAV4 tests. Jaudīgāki hibrīdi, ērtāks salons, augstāki mērķi (+ VIDEO)
- Mazs nav prasts. Kā brauc KIA mazākais elektromoblis EV2? (+ VIDEO)
- Jauna tehnoloģija, kas spēs savlaicīgi noteikt vēja parkam tuvojošos putnus (+ VIDEO)
- Pieci metri un 800 volti. Pirmais brauciens ar XPeng P7 Plus (+ VIDEO)
- Kā pareizi stūrēt un pie reizes arī par sēdpozīciju pie stūres (+ VIDEO)
