Range Rover Sport hibrīds sacenšas ar diviem peldētājiem (+ video; foto)

Land Rover kompānija sarīkojusi neparastu dueli, sūtot jaunā Range Rover Sport apvidus auto hibrīda modifikāciju P400e PHEV cīņā pret diviem pieredzējušiem peldētājiem.
Sacensības tika sarīkotas Devonā - Dienvidvelsas piekrastē, un kļuva par pēdējo etapu trīs izaicinājumu sērijā, kurā bija iekļauts arī brauciens leģendārajā Paikspīkas smailē, Rubelhali tuksneša šķērsošana un nobrauciens no alpu smailes.
Lai sacīksti padarītu mazliet intriģējošāku, Range Rover Sport bija jāpārvar 14 kilometri ar videi nekaitīgo elektrisko režīmu pa dažādiem segumiem, ieskaitot smilšaino pludmali, klinšainu pamatu un līdz pat 850 mm dziļu ūdens barjeru.
Par britu apvidnieka izaicinātājiem kļuva divi profesionāli peldētāji – divkārtējā pasaules čempione peldēšanā atklātā ūdenī Kerija-Enna Peina un ekstrēmo piedzīvojumu atlēts Ross Edžlijs, kuri veica 1,5 km garu peldējumu no kontinenta līdz Burgas salai.
Vairāk par jauno Range Rover Sport hibrīdu var lasīt te: http://www.iauto.lv/zinas/pasaule/26529-range-rover-sport-pirmais-plug-in-tipa-auto-no-land-rover-video-foto

Foto: Publicitātes attēls






LASI VĒL
- BMW M2 CS uzstāda jaunu Nirburgringas rekordu (+ VIDEO)
- No rūpnīcas pie pircēja - Tesla ierodas pie īpašnieka, autopilota vadīta (+ VIDEO)
- Degvielas uzpildes stacijas eksplozijā Romā cietuši 30 cilvēki (+ VIDEO)
- Gāja līdz galam (+ VIDEO)
- Mercedes-Benz Arocs ar koksnes smalcinātāju (+ VIDEO)
- Pirmais testa brauciens ar jaunākajiem "Latvijas Gada auto 2026" pretendentiem t/c Mols - Kungu rija (+ VIDEO)
- Triumph Tiger 800 Sport - pilsētas motocikls ar ceļojumu moto izskatu (+ VIDEO)
- SM plāno samazināt finansējumu autoceļiem; nozare neizpratnē (+ VIDEO)
- Nevietā apdzinējs liek kūpēt bremzēm pretējā joslā (+ VIDEO)
- Porsche 911 Carrera jaunākais izlaidums sastop Latvijas ceļus(+ VIDEO)