500 zirgi te nepalīdzēs – pensionārs ar jaudīgo Alpina paļaujas uz navigāciju iestrēgt uz kalnu takas

Foto: Ekrānbilde no Google.com/maps
iAuto | 28.02.2023

Paļaujoties uz navigācijas norādēm, 77 gadus vecs pensionārs turpināja braukt arī tad, kad gājēju celiņš pārvērtās par šauru taciņu ar stāvām klintīm vienā pusē un ezeru otrā pusē.

Kādam cienījamu gadu vācu pensionāram, kurš kopā ar saviem ceļabiedriem bija devies izbraucienā pa gleznaino Wolfgangsee apkaimi Austrijas tuvumā ar savu 500 Zs jaudīgo Alpina B3 Touring, uzticēšanās modernajām tehnoloģijām beidzās ar nelāgu pieredzi.

Kā raksta vācu valodā rakstošie mediji, 77 gadus vecais vīrietis bija ignorējis savu ceļabiedru iebildumus un paļaujoties uz navigācijas norādēm, turpinājis ceļu arī tad, kad ceļš sašaurinājās tiktāl, ka mašīnas sāni sāka skrāpēties pret klints sienām.

Rezultātā automašīna iestrēga uz šaurās gājēju takas, bet ceļotāji bija spiesti izsaukt glābējus. Palīgi atbrīvoja iestrēgušo automobili, taču tūdaļ ieradās arī policija un vadītājs tika pakļauts alkohola testam. Tas izrādījās negatīvs, tomēr spītniekam tika uzlikts sods par ceļazīmju ignorēšanu, kas noteikti neuzlaboja vadītāja omu, tāpat kā fakts, ka automašīna būs jānodod remontā, lai salabotu saskrāpētās durvis un sānus.