Zyrus Engineering piedāvā uzlabot Volkswagen ID.Buzz (+ FOTO)

Foto: Ekrānbilde no instagram.com/zyrusengineering/
iAuto | 15.08.2022

Norvēģu Zyrus Engineering izstrādājis aerodinamikas komplektu Volkswagen elektriskajam busiņam. Oglekļa šķiedras detaļas uzlabos ID.Buzz vizuālo tēlu un piešķirs tam sportisku un dinamisku izskatu.

Volkswagen ID.Buzz ir pavisam jauns modelis tirgū un, jāteic, ar visai neierastu dizainu. Zyrus Engineering tomēr domā, ka vācu busiņa izskatu var padarīt vēl uzkrītošāku.

Piedāvājums, ko tūninga speciālisti nosaukuši par Z Buzz ietver priekšējo gaisa plūsmas dalītāju, aizmugurējo spoileri un difuzoru, jaunus spoguļu korpusus, sliekšņu uzlikas un pēc izvēles 22 collu oglekļa šķiedras ZWheels riteņus ar gaisa plūsmai pielāgotiem oglekļa šķiedras diskiem.

Visas Zyrus detaļas ir absolūti unikālas, tas ir ekskluzīvas un augstas kvalitātes darbs, kas pēc uzņēmuma domām, der visiem Buzz modeļiem. Detaļas ir pieejamas spīdīgā, matētā vai krāsā, ko klients izvēlēsies pēc saviem ieskatiem.

Ražotājs informē, ka Z Buzz komplekts būs pieejams 2023.gada sākumā. Klientam tas izmaksās 11 900 eiro, bet par četriem riteņiem un diskiem prasīs 4999 eiro.

Foto: Ekrānbilde no instagram.com/zyrusengineering/