"Volvo Group" peļņa trešajā ceturksnī dubultojusies

"Volvo Group" tirdzniecības apjoms ceturksnī palielinājies par 9% - līdz 73,3 miljardiem kronu.
Zviedrijas kravas automašīnu un celtniecības aprīkojuma ražotājs "Volvo Group" šā gada trešajā ceturksnī strādājis ar 3,1 miljarda kronu (327 miljonu eiro) tīro peļņu, tai dubultojoties salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn, teikts piektdien publiskotajā kompānijas paziņojumā.
Peļņas kāpumu veicinājusi Zviedrijas kronas vērtības samazināšanās un tirdzniecības apjoma pieaugums.
"Volvo Group" tirdzniecības apjoms ceturksnī palielinājies par 9% - līdz 73,3 miljardiem kronu.
Uzņēmums arī paziņoja, ka ir par vairāk nekā 40% pietuvojies mērķim gada strukturālās izmaksas samazināt par desmit miljardiem kronu.
Tāpat "Volvo Group" pavēstīja, ka pārdod ārējo informācijas tehnoloģiju struktūrvienību, kas nodarbina 2600 cilvēku, Indijas "HCL Technologies".
Kā ziņots, oktobrī "Volvo Group" vadītāja amatā stājās konkurenta "Scania" direktors Martins Lundsteds, kurš pievienojies uzņēmumam, lai palielinātu rentabilitāti un veicinātu grupas restrukturizāciju ārvalstīs.
"Volvo Cars" zīmols "Volvo Group" nav iekļauts.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Polija nepalaiž gājējus? - tad jā, vai nē? (+ VIDEO)
- Lēciens no 100 metru augstas klints - šovs amerikāņu gaumē (+ VIDEO)
- 20 kilometrus "pret spalvu" (+ VIDEO)
- Kravas auto šoferis nesavalda piekabi (+ VIDEO)
- Lexus RZ ar lielāku bateriju, ātrāku uzlādi un drive-by-wire stūresratu (+ VIDEO)
- Avārija Jēkabpils rotācijas aplī – šoferim radušās veselības problēmas (+ VIDEO)
- Porsche 911 GT3 RS saduras ar BMW M2 - pamatīga avārija Nirburgringā (+ VIDEO)
- Dubļu kross Igaunijā (+ VIDEO)
- Minikrosovers Toyota Aygo X kļuvis par mazāko hibrīdauto savā klasē (+ VIDEO)
- Jānis Vanks izmēģina Volkswagen California Ocean (+ VIDEO)