Volkswagen prezentē jauno Multivan (T7) (+ FOTO)

Foto: Publicitātes attēls
iAuto | 11.06.2021

Volkswagen iepazīstinājis ar jaunās paaudzes Multivan T7, kas nomaina no 2015.gada ražoto T6. Turpmāk šis modelis būs pieejams arī ar hibrīdiekārtu.

Jaunais Multivan ieguvis visiem jaunajiem Volkswagen līdzīgus sejas vaibstus ar šauriem diožu lukturiem, kas šajā gadījumā tiek savstarpēji savienoti ar šauru LED elementu jostu.

Salonā galvenās pārmaiņas ir jaunais ciparu 10,25 collu mērinstrumentu panelis, informācijas un izklaides skārienekrāns un projekcijas displejs, kas izmantots Volkswagen komerctransportam izmantots pirmo reizi.

Kopējo aizmugures solu tagad aizstājuši trīs atsevišķi sēdekļi, bet otrajā rindā ir divi atsevišķi krēsli, kurus var pagriezt par 180 grādiem, lai pasažieri varētu sēdēt viens otram pretī. Aizmugurē sēdošajiem pieejams daudzfunkcionāls galdiņš, kuru var pārbīdīt virzienā uz priekšu un atpakaļ. Multivan pircējiem pieejami dažādi jaunākie risinājumi, piemēram, We Connect Plus, kas trīs gadus ir bez maksas un nodrošina tādus pakalpojumus kā navigācija, tiešsaistes satiksmes informācija, palīdzība avārijas gadījumā u.c.

Papildaprīkojumā ietilpst divu sekciju panorāmas jumts, elektriski darbināma jumta lūka, Harmon Kardon 840W skaņu sistēma ar 14 skaļruņiem.

Automašīnas pamatā ir jauna tehniskā platforma, tas piedāvā līdz pat 4053 litru (pagarinātā versija) bagāžas nodalījumu un ir apgādāts pārdesmit (34) dažādām drošību, komfortu un palīdzību sniedzošām elektroniskajām sistēmām, ieskaitot automātiskās bremzes un joslu uzturēšanas funkciju.

Dīzeļu motoru piedāvājumā sākumā nebūs – tie kļūs pieejami tikai no 2022.gada, toties pirmoreiz tiek piedāvāta eHybrid hibrīdiekārta ar 1,4 litru četrcilindru benzīna motora un elektromotora savienību. Šāds spēka agregāts attīsta 218 Zs kopējo jaudu un darbojas kombinācijā ar 6DSG kārbu.

Vēl dzinēju izvēlē būs 1,5 un 2,0 litru benzīna motori ar 136 un 205 Zs, kā arī vēlāk solītais divlitru dīzelis, kas attīsta 150 Zs. Visi iekšdedzes motori strādās pārī ar 7DSG.

Septītās paaudzes Volkswagen Multivan minivena pārdošanas sākuma laiks un cenas tiks paziņotas vēlāk.

Foto: Publicitātes attēls